Upgrade na Windows 8 u HPMarket.cz

PR článek  V pátek, 26. října 2012, dojde k uvolnění nové verze operačního systému Windows 8 na celosvětový trh. Nástupce Windows 7 přinese několik nových funkcí a možností. Rozhodně se nejedná pouze o velmi často skloňované dotykové rozhraní Metro. Celkově došlo k navýšení výkonu u běžných operací (otevírání aplikací, start systému, apod.) a přibylo několik užitečných prvků, např. obnovení systému do továrního stavu, kdy nemusíte systém po čase přeinstalovávat z patřičného média, ale pro stejný účel sáhnete právě po této funkci integrované přímo v systému. 

Renomovaný prodejce HPMarket, nabízející notebooky a netbooky značky HP, se rozhodl, spolu se samotným výrobcem počítačů Hewlett-Packard, nabídnout možnost za velmi výhodných podmínek povýšit ze současných Windows 7 na nové Windows 8. Pokud si v tomto eshopu zakoupíte počítač s předinstalovanými Windows 7 Home Premium nebo Windows 7 Professional, automaticky získáte nárok na upgrade na Windows 8 Pro, a to zcela zdarma. Tato akce platí pro notebooky zakoupené v odobí od 2. září do 31. prosince 2012.

Pokud jste počítač zakoupili v časovém intervalu od 2. června do 31. srpna 2012, můžete na nové Osmičky přejít za stále velmi pěkných 14,99 eur. Pro více informací klikněte zde.

Typ článku: