Build 7068 je zatím nejrychlejší

Nejnověji na internetu dostupný build 7068 je podle ohlasů (a také vlastního testování) zatím nejrychlejší a nejspolehlivější od Beta 1. Obsahuje už mnohé funkce zmiňované na blogu vývojářů, které jsou do Windows 7 doplňovány na základě odezvy uživatelů (viz tento článek).

Mnoho informací a zkušeností lze nalézt v diskuzi.

Některé klávesové zkratky, které byly do systému od Visty uvedeny, jsou vyloženě návykové (alespoň pro mě). Win+1 až Win+0 pro přepínání programů a jejich oken nebo Win+šipky se člověk naučí používat rychle. (Kompletní seznam zde: Klávesové zkratky Windows 7)

Typ článku:

Komentáře

Hezky večer,a co teprve build 7070 http://hacksdaily.net/windows-7-build-7070-screenshot-not-fake/ zda se mi těch verzí přiliš mnoho,myslim si že finalní verze bude uplně jiná.Ale je to jen muj vlastní názor.

Týden používám sestavení 7057 a v pohodě, přešel jsem z sestavení 7000 a pokrok tam je opravdu velký! Sestavení je opravdu hodně ale zkoušet každou verzi je nesmysl, teda pokud to nepouživáte jako primární systém jako já : ) Už se moc těším na plnou verzi!

 Musím jenom potvrdit-nic lepšího jsem v PC neměl.Odstraněna spousta chyb,konečně mi už pracuje záznam z kamery ve full HD!!!!Zatím ani jediný problém.Co šlo ve Vistě teď jede perfektně i tady....

Tady je odkaz ke staženi tohoto

   Microsoft Windows 7 Build 7086 x86 DVD

Je to Torrent: www.bittorrent.su/download.php

 

Subcategory: Windows - Other Size: 2.55 gigabyte Ratio: 17 seeds, 176 leechers Language: English Uploaded by: TB-dot-net

no to si snad dělají prdel, teprve včera jsem si doinstaloval vše potřebý do buidu 7068

Njn jsme na tom stejně jak sem ho doinstaloval tak sem se štoural na webu a našel jsem ten Build a tedka ho stahuju ale už ho seeduju tak si ho taky stahněte pokud to uvážíte za vhodné =)

Takže omyl se vbloudil není to build 7086 ale 7068 nejáký blbeček špatně pojmenoval torrent =( Určitě naschvál

Zdravim chtel bych se jen zeptat jestli nevíte do kdy platí build 7068?aktivovaný ho mám ale nemůžu to nikde najít.Díky

Ahoj,aktivace platí do konce září.

tak sem to našel stačí zadat příkaz  winver.A mě to platí až do 2.3 2010 a ne jen do září.

Obrázek uživatele Michal Politzer

Build 7068 je platný až do 2. března 2010. 

_________________________________________________________
:: Michal Politzer :: www.mojewindows.cz :: www.mojeoffice.cz