Windows 7 RC vychází na DVD

Pokud se vám nechtělo Windows 7 stahovat nebo se vám to nepodařilo, máte možnost získat instalační DVD: právě dnes vychází Computer 10/09, na jehož DVD je unikátně umístěna instalace verze Windows 7 RC. Podrobný obsah časopisu naleznete na Živě.

Ještě připomínám, že Windows 7 RC bude funkční až do 1. června 2010, tzn. ještě rok. Nicméně už od března 2010 bude upozorňovat na nutnost přejít na plnou komerční verzi tím, že se po dvou hodinách práce bude sám vypínat. V té době by ovšem už dávno měl být Windows 7 v prodeji (více informací o Windows 7).

Komentáře

 to už mělo být dávno :) ...

No to je sice pěkný, že se to takhle uvolňuje pro širokou veřejnost, ale co je to platný když se jedná pouze o en verzi.

Obrázek uživatele Michal Politzer

uááááá, to už jsme snad probrali... Pište stížnosti na Microsoft, ne sem, ne do redakce Computeru. Je to tak, Microsoft uvolnil jen anglickou verzi. 

_________________________________________________________
:: Michal Politzer :: www.mojewindows.cz :: www.mojeoffice.cz

však já vám to nevyčítám, já vím že jsou v mrkvosoftu zabedněný idioti(nemám nic proti jejich sw, jsem jakžtakž spokojen i s vistou, používám i jejich live messenger) . Já už ten cz balíček mám, takže já už jsem spokojen, akorát mě trochu mrzí že se ta čeština nedá vsadit do instalace pomocí vlite.

Však češtinu si můžeš integrovat pomocí Gimagexu a příkazového řádku CD. v DOSu. Instalační dvd tak je komplet v čestině. Návod je v angličtině volně na internetu.

Tak uz mame i česke WAIK to je fajn, oceni to ti zkusenejsi IT diky DISM ( Obsluha a sprava bitovych kopii) a ImageX hlavne. volne ke stazeni na MS http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=...

 

TRIKRAT HURAAA

 

Pane eemile, prosím probuďte se ze snu, že to Vy jste ten nejúžasnější. Oni ti blbci (Vy jste použil idioti) pro přesnost, z mrkvosoftu totiž "VYMYSLELI" něco co Vy neumíte ani použít. Zkuste tak jak to psal "Bill" napsat jenom rozvrh Hodin, v DOSu či v jakém jazyku to psal. Teprve potom si řeknu, že ten eemil je borec, dosud si myslím, že je to obyčejný kverulant, kterému je těžko se zachovat. Měl jsem první PC s Widows XP Home Edition pak SP1 až SP3 a protože jsem fotil, tak jsem si pořídil scanner Minolta na kinofilmy slušnou tiskárnu Canon i905D! A ono to fungovalo!!! Bez problémů. Jediná slabina byla v blbé obsluze, tedy ve mně. Tak jakej mrkvosoft a idioti, to jen my úplně blbí uživatelé všechno svalujeme na tvůrce softu ač sami umíme jen nadávat, ať už je to MS, Apple, nebo Linux. Ano nikdo nejsme dokonalý a snažte se to pochopit.

Zdraví PavelK 65let.

Obrázek uživatele Michal Politzer

Výroba trvá, Microsoft to taky nepustil hned... Computer je navíc čtvrnáctideník a minulé číslo se prostě stihnout nemohlo, minulé číslo šlo do lisovny 23. dubna (to se ještě o W7 RC oficiálně ani nevědělo). Toto číslo, které dnes vychází, šlo do lisovny 7. května - jen pár dní po té, co to Microsoft vypustil. Takže nikdo jiný to dřív stihnout nemohl, Computer je první. Jestli mi chcete udělat radost, tak si ho běžte koupit :-) 

<skrytáreklama> Je tam i spoustu jiných dobrých článků ;-) </skrytáreklama>

_________________________________________________________
:: Michal Politzer :: www.mojewindows.cz :: www.mojeoffice.cz

Tak to já vám radost neudělám, poslední číslo computeru co jsem si koupil je 03/05.

Poslední číslo, který jsem si koupil: žádný. Computer měli v knihovně :D

To já si ho kupuju pořád,jen mě štve že už ho neprodávaj bez DVD.

Obrázek uživatele Michal Politzer

No, řeknu vám: kdybych měl jistotu, že takových potenciálních zákazníků je v ČR dostatek, tak do Computeru bez DVD hned jdeme. Jenže kdykoli jsme zkoušeli prodávat počítačový časopis bez média, tak prodeje stály za...

Můžete si ale pořídit předplatné bez DVD, vyjde vás fakt levně (predplatne.cpress.cz).

_________________________________________________________
:: Michal Politzer :: www.mojewindows.cz :: www.mojeoffice.cz

prosím reup jak Win tak Aktivator. Díky

proc sem cpete linky na warez, nechte to na fora tomu urceny, pak se divite ze jsou linky smazany,tady se resi problemy a davaji tipy triky kolem WIndows... neponaucite se, jak tupy stado volů.