Windows 8 - 64bit

Windows 10 nefunguje

Mám pc notebook lenovo y580 bola tam originál win 8 a inovovaná na 8.1 potm sa dol win 10 a večer sa vyplo a ráno už nejde pomoc video https://drive.google.com/file/d/0BwBKLvdTvtKHU0pjcm9vYThQdXM/view?usp=sh...

Jazyk:

Jak ve win 8.1 zrušit automatické seřazování?

Dobrý den, mám menší problém se svým windowsem, pročež jsem se rozhodl vás poprosit o pomoc. Ať dělám, co dělám, nejde mi úplně vypnout automatické seřazování/seskupování složek/souborů. Je to velice omezující, protože jsem zvyklý na určité rozložení a nechci se omezovat na rovnání podle názvu, velikosti atd. Prostě, chci si to urovnat tak, jak sám chci. Na ploše to šlo dobře, ale ve složkách mi to prostě nejde. Předem moc děkuji za každou pomoc a přeji hezký den :-)

bcdedit.exe Windows 8.1

Pokaždé když chci otevřít bcdedit.exe, tak se mi sice otevře ale hned nato se sám od sebe zavře. To samé se děje, když to chci spustit jako správce. Mám Windows 8.1. Co mám dělat?

Jazyk:

Jak povolit uživateli zvláštní přístup

Chci vymazat jednu složku ale nejde to protože to hlásí přidejte povolení k zvláštnímu přístupu prosím pomožte mi.

Jazyk:

Přesunutí systémových a uživatelských složek ve Windows 8.1.

Dobrý den, před dvěma lety jsem na těchto stránkách hledal a našel řešení, jak přesunout systémové a uživatelské složky ve Windows 7 na jiný, než systémový oddíl. Zde: http://mojewindows.cz/node/4934 . Vše fungovalo do doby než jsem přešel na Windows 8 a 8.1. Aplikoval jsem postup vyzkoušený z Windows 7, ale nastaly problémy. Nefungují dlaždicové aplikace v Metru, nahodile padají různé části systému, nelze provést opravu a obnovu instalace (systém hlásí že nelze provést opravu, protože uživatelské složky jsou na jiném disku, nebo oddílu) atd.

Jak nastavit stálé zapnutí NumLocku ve Windows 8

Zdravím,

        mám problém s NumLockem. Mám ntb HP ProBook 4740s s Win8. Stále se mi nedaří nastavit NumLock tak, aby byl zapnutý jak po startu, tak po přihlášení.

        U klíče HKEY_USERS\DEFAULT\Control Panel\Keyboard\InitialKeyboardIndicators jsem nastavil hodnotu 2, ale nepomohlo to.

Jazyk:

Subscribe to RSS - Windows 8 - 64bit