Office

Office 2016 se blíží

Spolu s uvedením Windows 10 na trh by se slušelo uvolnit do světa také novou verzi kancelářského balíku Office. Nebude tomu jinak, Microsoft v těchto dnech ladí poslední detaily a je připraven 22. září vydat Microsoft Office 2016 pro Windows (verze pro Mac je dostupná již od začátku července). Pokud patříte k předplatitelům Office 365, dostanete novou verzi formou upgradu zdarma.

Typ článku:

Office 2013 dostal první servisní balíček

Microsoft v těchto dnech uvolnil Service Pack 1 pro svoji současnou verzi kancelářského balíku Office 2013. Aktualizace se zaměřuje hlavně na zlepšení výkonu a stability. Samozřejmě nechybí ani bezpečnostní aktualizace. Nepřínáší tedy žádné funkční novinky.

Typ článku:

Service Pack pro Office 2013 vyjde příští rok

Podle posledních informací se majitelé populárního kancelářského balíčku dočkají prvního servisního balíčku na začátku příštího roku. Microsoft to oficiálně oznámil na svých webových stránkách. S instalací Office 2013 SP1 bychom se měli dočkat nových funkcí + klasických oprav a optimalizačních aktualizací.

Typ článku:

Office 2013 a Office 365 je k dispozici v České republice

Nová verze populárního kancelářského balíku Microsoft Office 2013 byla uvolněna do maloobchodního prodeje na území České republiky. V současné době jej můžete koupit ve vybraných českých eshopech, později bude naskladněn do všech elektronických obchodů a kamenných prodejen. 

Typ článku:

Kolik bude stát nová verze kancelářského balíku Microsoft Office 2013?

Microsoft Corporation připravuje novou verzi kancelářského balíku Microsoft Office, která bude úzce spolupracovat s hojně skloňovaným cloudem a její prostředí je navrženo pro ovládání dotyky. V současné době již víme, kolik za nový balík uživatel či menší podnik zaplatí. 

Typ článku:

Zkušební verze Microsoft Office 2013 ke stažení

Microsoft 16. července 2012 na konfrenci v San Franciscu představil novou verzi kancelářského balíku Office. Zde zaznělo několik novinek. Nicméně většina času byla věnována tabletové podobě Office 2013 RT a dotykovým gestům a vychytávkám s tím spojených.

Typ článku:

Microsoft Office 2013: útržkovité informace o nové verzi kancelářského balíku

Microsoft v utajení vyvíjí další verzi populárního kancelářského balíku Office. Postupem času se navzdory snahám Redmondu zabránit únikům zpráv dozvídáme nové a nové informace. A z nejrůznějších zdrojů jsem tyto novinky posbíral dohromady a krátké shrnutí vám přináším v dnešním článku. 

Typ článku:

Office Web Apps už pro každého (možná?)

Světem letí zpráva, že Microsoft Office Web Apps jsou zdarma k dispozici uživatelům z USA, Kanady, Británie a Irska. Vyzkoušel jsem a fungují mi taky.

Typ článku:

Subscribe to RSS - Office