Windows 7 Professional 32b

nelze se přihlásit do win 7

dobrý den, v počítači v profilech jsem si zrušil všechny uživatele (a myslel jsem si, že mě windows pustí do počítače bez zadávání profilu a hesla, ale bohužel po mě chce jméno uživatele, přestože žádný účet počítač nemá. Bohužel ted se nemůžu dostat vůbec do počítače. Co mám dělat? díky Michal

nefunkční vyhledávání souborů pdf dle obsahu ve W7

Dříve bylo hledání souborů dle názvu, či obsahu funkční u všech souborů na všech oddílech disku ve W7. Po nějaké, už nevím, aktualizaci nefunguje u souboru pdf vyhledání dle obsahu. Lze najít soubor podle názvu. Obsahové vyhledávání je funkční jen v otevřeném pdf souboru. Všechny ostatní soubory soubor.* se dají vyhledat dle názvu i dle obsahu. Často hledám variabilní symboly v pdf a nyní musím každý pdf soubor otevírat, abych např. var.symb. našel.

správce plochy

Když chci něco kopírovat na plochu tak mi pc začal dělat voloviny ohledně správce plochy. jestli mám povolení atd, ale dál to jede normálně, nic nemůžu rozbalovat na plochu, jinam není problém....učet admin....fakt nechápu

Diskuze:

Jazyk:

dotaz

Dobrý den,

já bych se chtěl zeptat jestli by mi pomohlo stáhnout si z internetu Windows 7. Mám strašně pomalý Windows XP Home Edition. Někteří kamarádi mi tam říkají abych si tam nahrál znovu Windows XP. Nevím možná byste mi mohli poradit.        

                                                                                                                Děkuji sasuke

Diskuze:

OpenVPN žere výkon

Instaloval jsem OpenVPN 2.2.1 jako server na Win7Pro. Zdánlivě vše funguje jak má, jen spuštěná služba (bez jakékoliv aktivity) sebere asi 70% strojního času a příkon PC se zvýší o 15W. Procesor je 2xCeleron 1.6G.

Nesetkal se někdo s něčím podobným.

 

Diskuze:

AMD RADEON HD 6490m OpenGl HP ProBook 4530s

Ahoj mam HP ProBook 4530s a nepodporuje mi OpenGL ovladače mam vše :) Doufám instaloval jsem jich hodně :) Ale nepodporuje mi to prostě OpenGL nevim si fakt už rady jestli je to tim že mam integrovanou grafarnu , nebo že je cs 1,6 moc stará hra na tento notebook mohl by mi někdo poradit ?

Děkuji 

Diskuze:

Jazyk:

Prosím má někdo zkušenost s chybou 0x80070425 jedná se o chybu správce pověření

Dobrý den nevíte někdo jak opravit správce pověření kód chyby je 0x80070425 .Při přihlášení k serveru jménem a heslem se nelze přihlásit na síťový disk.Bohužel nemohu znovu instalovat operační systém ,protože mám na disku SW který jezdí instalovat firma ze zahraničí.Tak hledám jiný způsob vyřešení tohoto problému.Děkuji předem za jakoukoli informaci,která by mi pomohla problém vyřešit.

MS

Diskuze:

Jazyk:

Windows live mail

Dobrý den.

Může mi někdo poradit kde najdu datové úložiště v operačním systému windows 7 profesional při použití windows live mail. Děkuji MS

Diskuze:

Jazyk:

dva systémy s win7?

dobrý den

Mám dotaz na notebook s nainstalovanýma XPčkama (disk C) jsem aninstaloval win7 profi 32 verzi na disk D.

myslel jsem že po instalaci a spouštění  PC dá na výběr který systém chci spustit. Jenže najíždí vždy jenom 7?

Poradíte mi prosím, dá se ještě nějak dostat na systém XP?

Nepotřebuji to bezdůvodně, ale mám tam nainstalovaných spoustu sw pro prácí (instalace EZS,EPS a CCTV) a né všechny inastalace a ovladače jsou funkční pod 7 (ani v režimu XP).

Děkuji za jakoukoliv radu. 

Diskuze:

Jazyk:

Stránky

Subscribe to RSS - Windows 7 Professional 32b