Windows 7 Home Premium 32b

Problém s RAM

Dobrý den všem dnes jsem změnil ram z 2 GB na 4 GB a načetli se mi pouze 3 GB Nevíte náhodou čím to muže být ? Díky za odpověd předem

Diskuze:

Jazyk:

Problém s RAM

Dobrý den všem dnes jsem změnil ram z 2 GB na 4 GB a načetli se mi pouze 3 GB Nevíte náhodou čím to muže být ? Díky za odpověd předem

Diskuze:

Jazyk:

Windows 10 chyba 800900B

Dobrý den. Chtěl bych poprosit o radu. Při pokusu o instalaci Win. 10 se zastaví stahování a System nahlásí chybu 8009000B. A stahování nepokračuje. Mohl by mi prosím někdo poradit co stím ? Stolní PC je asi pět let staré a používám na něm antivir AWG který jsem při pokusu o instalaci vypnul. Moc děkuji předem za odpovědi. Miloš M.

Diskuze:

Jazyk:

Pevný disk

Zdravím všechny,chtěl bych vyměnit hard disk v pc za nový ale potřeboval bych ho kompletně úplně smazat,můžete mi poradit nějaký vhodný,jednoduchý program nejlépe v cz ? Děkuji za radu a tip

Diskuze:

Jazyk:

Aktualizace bios-u

Dobrý den,toto hlášení na mě vyběhlo :Doporučení BIOS systému je starší než 2 roky. Zkontrolujte možnost aktualizace.Tak se chci zeptat jak je to vlastně s aktualizací biosu,má-li to nějaký význam,nebo nebo je to k ničemu,nerad bych něco pokazil,ale pokud by se tím např.zrychlil počítač nebo se stal systém stabilnější,opravdu nevím,tak vás prosím o vysvětlení,Děkuji.

Diskuze:

Jazyk:

The sims 2 a windows 7

Ahoj pls potřebuji pomoct the sims 2 i datadisky normálně nainstaluji i to bez problémú zpustím, akorát mám problemy s prokreslováním. Nezobrazí se mi např. Simíci, v některých datadiskoch ani domy. Je nějaký způsob jak to zpravit. Předem děkuji. Mám windows 7 home premium mohlo by to být tím?

Diskuze:

Jazyk:

ůčet

Ahoj mam problém změnil jsem ze standartního ůčtu na administrátorský a chce to po mě heslo které jsem nikdy neurčoval tím pádem heslo nevím díky za pomoc.

Acer Crystal Eye Webcam

Zdravím, mám problém s aplikací Acer Crystal Eye webcam, když jí chci otevřít ukáže se mi okno s textem "Camera not found". Webová kamera mi, ale normálně funguje. Předem děkuji za radu a pomoc s vyřešením mého problému. :)

Diskuze:

Jazyk:

Nefungují mi tlačítka

Dobrý den mám notebook Asus altec lansins srs a52d mám problém s tlačítkem Fn pouze u Fn+8,9,10,11,12 potom fn+sipky a drive kdyz sem zapojila kabel na nabijeni zobrazilo se mi to na monituru ted se nic nezobrazuje zkouseli jsme stahnou Atk Hotkey a různe programy ale pořád nám to nejde. Nevíte co s tím?

Diskuze:

Jazyk:

W7 HP OEM x86 - RUS

Zdravíčko, nevíte někdo kde stáhnout orig. OEM W7 Home premium OEM x86, ale v jazykové verzi pro Rusko.

Děkuji za případné rady.

Diskuze:

Stránky

Subscribe to RSS - Windows 7 Home Premium 32b