Windows 7 - 64b

Video návody na Office

Možná by se mohlo někomu hodit

www.jaknaoffice.cz

Jsou zde video manuály a internetnetová poradna pro Microsoft Office

Diskuze:

Jazyk:

Instal XP na W7

Ahoj, mam windows 7...tedy notebook a na nem jsem ho mel uz predinstalovany, jenze jelikoz potrebuju autoliker na lineage 2, sprovoznim ho jen na Xpcku, a tady je ten problem, nevim jak nainstalovat XP na w7, jde nainstalvoat vubec 16/32bit na 64bit ? mam CD od W-XP Pro< ale kdyz ho dam do CD/DVD Romu tak mam zmrazenou volbu Instalovat Windows XP, tak jsem teda zkousel instalovat z biosu a to taky neslo, jednoduse se CD nenacetlo a operacni system nabehl obvyklim zpusobem. Takze bych se tu chtel zeptat jak odinstaluji W7 a jak by mela probyhat instalace XP Pro.

Diskuze:

Jazyk:

AHCI nebo IDE při instalaci více systémů na disk

Dobrý den,

mám problém při instalaci dvou operačních systémů na jeden fyzický disk. Disk je rozdělený na

C:    Win7

J:     Data

M:  Nový oddíl pro WXP

D:   Oddíl pro obnovení od výrobce

 

Diskuze:

Jazyk:

Dočasný profil

Jako každý den jsem přišel z práce doma zapl notebook a chtěl se přihlásit na svůj profil. Načítání trvalo neuvěřitelně dlouho, a nakonec mě to přihlásilo na dočasný profil, který to samo vytvořilo. Nevím co je špatně, nouzový režim mi dělá to samé. Zkusil jsem obnovení systému, ale žádná změna. Prosím poradte co by to mohlo být.

Diskuze:

Jazyk:

Bios

Dobrý den,

Diskuze:

Jazyk:

Poznámky pod čarou ve Word 2007

Poznámky pod čarou. Je zde nějaký odborník na word 2007, kterými mi dokázal poradit, jak smazat dva řádky navíc mezi čarou (oddělovačem), která značí  oddělení standardního textu od poznámek? Mám mezi touto čárou a poznámkami zbytečně dva řádky, které prostě nejdou smazat. Zkoušela jsem všechno možné, včetně úpravy stylů apod., ale mezery jsou tam pořád a nevypadá to hezky. Mám to v bakalářské práci, a nevím si s tím absolutně rady. Děkuji, Lea

Diskuze:

Jazyk:

aktualizace chyba 643

Dobrý den, mám menší problém.

Nemohu nainstalovat aktualizace pro Microsoft Visual C++ 2005 a 2008 ....jenže se mi to v půlce zastaví a napíše to chybu 643 .... nevím čím to. Prosím o každou radu ....

děkuju moc :)

POLOŽKA ODESLAT

Zdravím, mám problém nastavit položky v nabídce odeslat (zobrazí se při kliknutí pravým tlačítkem na soubor nebo složku), ve windows xp stačilo umístit zástupce do složky 'send to', můžete poradit jak je to ve win 7 a wistě?

Jazyk:

Přesunutí systémových složek ve Windows 7 64bit

   Ve starých Windows XP, jsem měl přesměrovány systémové složky (Dokumenty, Plocha, Obrázky atd.) mimo systémový disk C: , na vytvořený oddíl D: na stejném harddisku. Použil jsem postup z knihy Michala Politzera, 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows XP. Vyhovovalo mi to z mnoha důvodů a především to velmi zjednodušilo reinstalaci systému. Když jsem přešel na nové Windows 7 32bit, nastavil jsem si složky podobným způsobem a všechno fungovalo bez problému. Teď mi ale přibyl další počítač, na kterém jsou Windows 7 Home Premium 64bit.

Jazyk:

nenávidím knihovny a synchronizaci. lze je vypnout?

zdar,

neuvěřitelně mě rozčilujou přednastavené knihovny, které se pořád vnucují. mám v pc pořádek na odděleném disku i externích hardiscích a rozhodně nepotřebuju něco někam řadit. dá se to nějak vypnout?

druhá věc mě štve ještě víc - když mi hraje video ve windows media playeru, na který jsem zvyklý a vyhovuje mi, tak jakmile vložím flash disk do kompu, automaticky se přehrávání překlapne do šedivého okna synchronizace. ale já nechci nic synchronizovat, nepotřebuju ničí zásahy shůry, tak opět - dá se to nějak zakázat, zrušit, odepnout?

Jazyk:

Stránky

Subscribe to RSS - Windows 7 - 64b