Windows 7 - 32b

Nejde mi zvuk do sluchátek

Zdravím. Doufám, že někdo z vás bude tak hodný a ochotný mi pomoct. Mimochodem mám notebook Lenovo a operační systém Windows 7. Ještě před chvílí mi sluchátka normálně fungovali, všechno jelo v pohodě. Pak jsem si možná trochu víc silně "položila" ruku na takovou tu přípojku od sluchátek do notebooku, a najednou nic neslyším. Tak si řeknu, fajn, asi jsem si pokazila sluchátka, přece jenom stála pár korun. Pro jistotu je však ještě zkouším zapojit do mobilu - jde to. Tak tedy to samé udělám s druhými sluchátky, ten samý výsledek.

Diskuze:

Jazyk:

Grafická karta

Dobrý den ,prosím Vás,jak si vybrat graf.kartu ? Lze jakoukoliv, která mi tam pasuje nebo jen určitý typ ? Jde mi o to, abych tam něco nenacpal a něco mi třeba v pc nevyhořelo....Díky.jsem začátečník.

Jazyk:

Připojení

Dobrý den ,prosím o radu co s přopojením,modem nemám,pouze zásuvku a kabel rovnou do pc,vše šlapalo a náhle se objevil žlutý vykřičník a že je neznámá síť a připojení není k dispozici,vyměnil jsem i síťovku,je v pc vidět,ale po zadání ip adresy a serveru atd.to stále hlásí to samé,když jsem ale zkoušel pc připojit jinde s modemem,tak počítač běžel normálně a pokud u sebe kabel připojím do notebooku,tak je také vše v pořádku,tak prosím moc o radu či návod co s tím.Děkuji

Diskuze:

Jazyk:

start windows

Zdravím,mám takový problém,při spouštění PC se objeví pouze černá obrazovka a v levém rohu čtverec ,kde je napsáno individuální nastavení uživatele....windows media player,toť celé a pc nereaguje ani po restartu,vše se opakuje.děkuji za radu a pomoc.Nejsem si vědom nějakého nastavování....nepomůže ani bod obnovení.

Diskuze:

Jazyk:

Motivy a schemata

Dobrý den,chtěl jsem vyzkoušet nové motivy,ale teď se jich nemůžu pro změnu zbavit,v menu přizpůsobení můžu klikat jak chci,odstranit motiv postě nejde....děkuji za pomoc a radu do budoucna.

Diskuze:

Jazyk:

Co to je ?

Dobrý den všem, v pc  se mi objevili 2 složky ? Nebo co to je....NTUSER.DAT a ntuser.dat.bak......prosím od čeho to je a k čemu to může být ? Nepamatuju se že bych to někdy měl.........Lze to odinstalovat nebo to k něčemu je ? Děkuji za odpověď......Zkoušel jsem Google,ale tam se názory na tohle liší,tak se raději ptám zde.Díky.

Diskuze:

Jazyk:

DNS Server

Dobrý den,někde jsem četl,že pro zrychlení pc,(což bych uvítal) se dá použít změna DNS serveru v nastavení pc,tak se chci zeptat co se tím pro mě změní,jak je to bezpečné a tak když mám DNS server nastavený poskytovatelem internetu.Děkuji za odpověď.

Jazyk:

Propojení PC s Tv

Dobrý den,mám dotaz,propojil jsem tv s pc přes VGA kabel,ale v tv nejde zvuk,zkoušel jsem to různě nastavit,ale bez úspěchu, z návodu na Tv toho moc nevyčtu,o ničem se tam ani nezmiňují. Prosím poradíte ? Děkuji.

Diskuze:

Jazyk:

pc 15 sekundách vypne......

Zdravím všechny a děkuji za pro mě neřešitelný problém.......po zapnutí pc počítač naskočí,avšak nelze se dostat do biosu,naskočí tabulka s hláškou,že se pc po 15 vteřinách vypne,klávesnice nereaguje a v tabulce je hláška s vykřičníky tohoto znění...USB DEVICE OVER CURRENT STATUS DETECTED.Děkuji za případnou pomoc všem.!!!!!

 

Diskuze:

Jazyk:

Singles 2

Ahoj. Mám takový problém. Mám nový notas a mám tam win 7 jestli preminum nebo tak nevím, ale stáhla jsem si hru singles 2. normálně mi to nainstaluje, ale nejde mi to rozjed. ukaze mi to nejakou tmavou tabulku a ze to podporuje jen xp, 98 a tak. tak co mám mám udělat abych to rozjela i v té 7??? kdyžtak písněte na maila. moc díííík

Diskuze:

Jazyk:

Stránky

Subscribe to RSS - Windows 7 - 32b