Vista Home Premium 64b

vypnutí otravného dotazu firewollu

Dobý den,

chci se zeptat zda a kde se dá nastavit vypnutí otravného dotazu firewallu (má se tento program spustit ?) a to i když jsem správce (nebo jej "spustím jako správce") pro mnou vybrané aplikace ?

Diskuze:

Jazyk:

Problém z přehráváním CD/CD-R medii

Problém s mechanikou CD/DVD

Může mi někdo prosím poradit-moje mechanika nechce přehrávat CD ani CD-R ale DVD přehraje v pohodě.Zkoušel jsem už vše co jsem mohl-smazal jsem upperfilters atd. ale pořád nic.Díky za radu. 

Jazyk:

Správce oken plochy přestal pracovat

Zdravím všechny přítomné,prosím o pomoc,radu.

Při kliknutí na některé ikony na ploše se složka,konkrétně ikona ,,uživatel,, se otevře pouze na liště,a to samé se děje i z nabídky start.Stejně se dále nemohu dostat ani do ovládacích panelů.

Po chvíli se objeví upozornění : Správce oken plochy přestal pracovat.

Budu rád za každý tip,jak toto opravit..................Díky  Filip

Jazyk:

přeinstalování windows s dvěma systémy

Dobrý den

Mám na PC nainstalovány dva systémy Visty a seven.Při instalaci byl klasický postup nejdřív vista a pak seven (každý na samostatný oddíl na disku)

Nyní bych potřeboval přeinstalovat Vistu a nevím jak udělat abych nemusel přeinstalovat i seven a aby byl při bootu opět přistupný v nabidce OS.

Děkuji za rady

Zdeněk

Diskuze:

Jazyk:

data

Dobrý den.

Chci se akorát optat.

Mám dvě disková pole. Na jednom je operační systém a na druhém data.

Momentálně je však OS mimo provoz (je poškozen).

Hrozí nějaká ztráta dat z druhého disku?

Díky.

Jazyk:

černá obrazovka

Zdravím.

Mám problém s černou obrazovkou.

Diskuze:

Jazyk:

Dedikovaná zvukovka

Dobrý den..mám takový problém..zakoupil Sound Blaster Audigy 7.1 a nejsem schopen ji nějako zprovoznit. Karta bude asi v pořádku, protože po spuštění ve W7 fungovala..Ovladače poslední z webu výrobce staženy..prozkoušel jsem všecny konektory..jenom to v ních zapraskalo(v reprákách)..a klid..funguje někomu v této verzi Vist dedikovaná zvukovka?..když tak napište, která..koupím..dík za přečtení

Náhledy obrázků

Zdravím,

 mám prosbu ohledně náhledu obrázků ve W7, at dělám co dělám nejde mi nastavit náhled v ikonách a to at s programem IrfanView tak s Windowsovským prohlížečem, nebudete vědět kde se mohu nastavit?

 

Díky Honza

Diskuze:

Český uprage počeštěných W Vista?

Uvažuji o upgrade svých Vista Home Premium 64 na W7 Home Premium 64. Vista jsou v anglické verzi, nicméně počeštěné programem Vistalizator. Jde mi o to, jestli si v tomto případě musím pořídit upgrade v anglické verzi a zase ho počeštit, nebo jestli mi bude fungovat český upgrade na W7?

Diskuze:

Vista 64 bit home premium - problém hry

Ahoj všem, nepodařilo se někomu rozchodit hry pod vistou 64bit home premium?

Diskuze:

Jazyk:

Stránky

Subscribe to RSS - Vista Home Premium 64b