Vista Home Premium 32b

Elektronický (digitální) podpis e-mailu

Mám elektronický podpis, který používám při odesílání elektronického formuláře daňovvé správě. Nyní potřebuji odeslat elektronicky podepsaný e-mail na e-podatelnu. Ještě jsem takový e-mail neposílal. Jak mám postupovat abych mohl e-mail podepsat a následně ho odeslat podepsaný?

Jazyk:

obnova OS ze zálohy se nedokončila

dobrý den,

 

mám win.vista home prem. 32bit. Notebook HP dv6670.

byl jsem nucen přeinstalovat si OS. Svojí zálohu jsem si neudělal, tak jsem si nechal poslat originál od HP. Když jsem si ji spustil provedlo to obnovu z bitové kopie...restart... pak to chvilku instalovalo software a nakonec to skončilo tím, že vyskočilo černé okno:

"správce spuštění systému windows"

Diskuze:

Jazyk:

Staré body obnovení a vymazání

zdravím.mám problém s vymazáním starých bodů obnovení.v SVI mi zůstali systémové soubory bodů obnovení v objemu 20GB, nástroj obnovení systému je nevidí, ani nástroj vyčištění disku je nevidí.zkoušel jsem je smazat ručně, přiradil jsem si práva k celým system volume information, ovšem chyba.k týmhle 6 souborům mi práva windows nepřiradil, vyhodil chybu.Nelze zobrazit aktuálního vlastníka, nelze nastavit nového vlastníka ani zdědit soubor.nelze změnit max velikost zálohy.nehnu s tým.můžete mi, prosím pomoct?děkuji.

Windows update

 Dobrý den. Mám problém s aktualizací Windows update. Zničehonic mi přestal fungovat  Windows media player,(a k tomu dokonce úplně zvuk)- Podíval jsem se tedy na nápovědu, a ta mne odkázala na Windows update s tím, ať aktualizuji svůj počítač- To jsem tedy udělal, nepodařilo se, a kód chyby je : 80072f8f . Podíval jsem se tedy na nápovědu, a psali tam jedině, že chyba je v čase, avšak ten mám naprosto v pořádku.

Diskuze:

Jazyk:

PLEASE HELP!!! CCannot open WIM file...

mám problém, po ,,v\pnutí natvrdo mi muj NTB uz nenajel OS... chtelo to dvd na opravu tak jsem jej vlozil odklikal ze chci opravit oddil dsku kde je system a pk šedivá obrazovka, přes celou červeným nápisem ERROR a v rohu nahore vlevo nápis CANNOT OPEN WIM FILE..... prosím nesetkal jste se s tím nekdo ?? kdyz jsem zkousel preinstalovat na xp napsalo mi to ze v danem ntb neni zadna diskova jednotka, pritom v biosu normalne je HDD co mam v ntb .....

Diskuze:

Jazyk:

Windows kalendář

Dobrý den,

po spuštění PC a naběhnutí systému se mi na obrazovce automaticky spouští Windows kalendář s případným upozorněním na událost. 

Lze toto automatické spouštění na plochu PC deaktivovat.

Děkuju!

Diskuze:

Jazyk:

Nestabilní připojení k wifi Windows Vista

Prosím o pomoc,

Diskuze:

Jazyk:

New folder - nelze vytvořit

Dobry den,

Mám Windows Home Premium a nemohu vytvořit žádnou složku ani podsložku. v případě, že vytvořím New folder a chci ho přejmenovat na cokliv jiného, nepovolí mě to. Mám samý new folder1,2... atd. Nevite co s tím ? Děkuji předem za radu. VaclavN.

Jazyk:

zapomenuté heslo k učtu

Prosím Vás o radu jak obejít zapomenuté heslo k učtu nebo jak ho vyvolat už jsem vyskoušel všechno co mě napadlo.Děkuji

Diskuze:

Jazyk:

Průzkumník Windows přestal pracovat

Zdravím. Dnes se na mém pc vyskytl tento problém. zmizely všechny ikony, lišta, tím pádem i nabídka start.  Tento problém nezmizel ani po restartováni pc. pomozte, prosím. Děkuji M.

Diskuze:

Jazyk:

Stránky

Subscribe to RSS - Vista Home Premium 32b