Vista Home Basic 32b

Nenačtení systému Windows

Ahoj, mám dotaz ohledně systému Windows Vista - spustila jsem počítač a systém nenaběhnul, po restartu mi naskočilo okno -spustit opravu systému nebo spustit windows normálním způsobem. Automatická oprava nic neopravila, a bežným způsobem se mi Windowsy opět nenačetli. Po opětovném zapnutí počítače se systém cca po 10 minutách načetl, ale běží v základním nastavení? (šedé lišty,atd.), a taky jsem měla problém připojit se na internet - zkrátka proběhly změny, ale nevím, do jaké míry. Nevíte někdo, co se děje? Já tomu moc nerozumím. Děkuji:-).

Diskuze:

Problém se zvukem, nejdou sluchatka

Dobrý den!

Mám problém se zvukem, zvuk nejde do sluchátek, ale do reproduktorů. Mám zakoupený headset se sluchátky a mikrofonem, mikrofon funguje. Notebook vůbec nezaznamenává, že byly připojeny. Sluchátka jinde fungují. Nevíte někdo prosím, jak to řešit?

Mám Realtek Hihg Definition Audio, sluchátka připojuji do přední sdířky.

Děkuji předem za odpověď

Jazyk:

Advanced systemcare

Při čištění počítače programem Advanced systemcare, mi zmizela v nabídce vypnout počítač hibernace. Jde to nějak opravit. Díky za radu.

Diskuze:

Jazyk:

Star Wars: KOTOR2

Ahoj, mám problém se hrou Star wars: KOTOR2. Vím, že se to tu už řešilo několikrát, diskuze k tomuto problému jsem si četl, snažil se udělat co v nich lidé radili, ale pomohlo to jen z části.

Diskuze:

vyber sysremu

cau potreboval bych poradit.nedavno jsem instaloval win vista a kdyz pustim pc tak mi tam naskakuje vyber operacniho systemu bud vista nebo drivesi verze...da se toho nejak zbavit aniz bych to musel znovu instalovat??dekuji za pomoc

Diskuze:

Jazyk:

Potřebuji poradit.

Dobrý den. Prosím o radu. Při instalaci ovladače pro tiskárnu canon pixma mp 150,jsem si nechtěně odinstaloval průvodce skenery a fotoaparáty.Tento průvodce se mi otevřel vždy po zmáčknutí scan.Nyní ho nemám ani v příslušenství, a tak skenuji vždy v některým prohlížecím programu. Navíc jsem se touto instalací ovladače připravil o češtinu v údržbě tiskárny. Pokud mi někdo pomůže, předem děkuji. Miloslav Mikeš

Diskuze:

Jak odtranit ikonu z plochy?

Stahoval jsem z intrnetu video, nastavil jsem si to uložit na plochu. Na ploše se objevily dvě ikony a já tu jednu během stahování omylem hodil do koše a vymazal. Druhá ikona zůstala na ploše a nejde smazat. Píše mi to "tuto položku nebylo možné vyhledat , položka již není umístěna v C:/users/admin/plocha. Ověřte umístění položky a akci opakujte."  Co s tím?? Děkuji za radu.

Jazyk:

nefungujici ctyrsmerne tlacitko u touchpadu

zdravim,prosim o radu.

na ntb Acer Extensa 5220, vista home basic 32 prestalo fungovat ctyrsmerne tlacitko u touchpadu synaptics, jinak vse funguje normalne. nemuzu v nastaveni synaptics pointing device najit nic, co by to ovlivnovalo, ovladace nevyzaduji aktualizaci (ovsem nasel jsem jine, udajne aktualni?), nevim, jestli se nejedna o hardwarevou chybu. mam zkusit nainstalovat jine ovladace?

podotykam, ze jediny zasah bylo pouziti CCleaneru v zakladnim nastaveni, stejne tak jako kazdy patek uz asi tri roky.

při spoustění os vista se sám vypíná notebook lenovo

 

při spoustění os vista se sám vypíná notebook lenovo

jde o model 3000 N200. zkoušel jsem všechno možné i resetovat bios ale nic. jde o první spuštění. pokud to spustím přes lenovo care recovery tak to potom běží normálně nic se nevypíná. je možné že jsem něco poškodil s sw ccleaner když jsem opravil registry? díky za odpověď

 

Jazyk:

hra Mafia 1

Nejde mi spustit hra Mafia 1 vždy se mi objeví okno s názvem LS3D engine a potom to hlásí chybu a objeví se okno s hlášením error:#4205 Generic...

Diskuze:

Jazyk:

Stránky

Subscribe to RSS - Vista Home Basic 32b