Office Web Apps už pro každého (možná?)

Světem letí zpráva, že Microsoft Office Web Apps jsou zdarma k dispozici uživatelům z USA, Kanady, Británie a Irska. Vyzkoušel jsem a fungují mi taky. Nevím, možná mám americký profil. Určitě vyzkoušejte také a pokud vám náhodou Office Web Apps ještě nefungují, zkuste to za pár dní.

Office Web Apps je internetová podoba kancelářského balíku Microsoft Office, nabízená zcela zdarma. Stačí přejít na stránku office.live.com a začít využívat. Budete potřebovat profil na Live.com (ten už patrně máte z jiných služeb, např. z Windows Messengeru) a také účet na SkyDrive - právě na SkyDrive budou vaše dokumenty uloženy, k dispozici máte 25 GB místa.

Office Web Apps umějí přímo v okně prohlížeče (kupodivu to nemusí být jen Internet Explorer, funguje to např. i v Google Chrome) editovat dokumenty aplikací Word, Excel, PowerPoint a také OneNote.

(Poznámka: na některé operace je patrně lepší používat Internet Explorer - například otevření dokumentu na SkyDrive v aplikaci ve vašem počítači není z Google Chrome možné)

Typ článku:

Komentáře

Tak mě funfují již dva dny,pouze v anglické verzy.Bude to tím že mám ameriský profil přeplý do češtiny.Dříve nebyly dostupné tyto služby v českém jazyce.

Vážený pane, Vy budete pravděpodobně potřebovat jazykovou mutaci pro nářečí kmene Xhosa nebo Zulu. Česky (a ani "Americky") totiž nemluvíte zcela určitě ... :-)

Obrázek uživatele Štěpán Pernický

Office Web Apps by měl být dostupný pro každého, kdo má Live ID. A to i v jiných zemích, kromě těch oficiálně podporováných. Jak píšou na Windows Blogu tak stačí kliknout na adresu http://office.live.com/?docsf=1

 

If you don’t live in one of those regions, you can still get access – just click here. You might not get the Web Apps in your favorite language yet, as we are still rolling out updates to different regions. Note that people you share documents with may also need to visit the link above before they can access the documents you share with them.

Zdroj: http://windowsteamblog.com/windows_live/b/windowslive/archive/2010/06/07/office-is-now-live-on-skydrive.aspx
__________________________________________________
http//pcmagazin.cz   /  stepan.pernicky@hotmail.cz


__________________________________________________

::Štěpán Pernický :: http://pcmagazin.cz:: 

A začíná to varováním o prošlém certifikátu na jejich stránkách :(

dál jsem se nedostal, jednou mi to vytuhlo kdyz jsem dal novy dokument na 95%

a pak uz mi to jenom stale psalo ze dany dokument se uz edituje

 

no nic zkusim to zitra