Internet Explorer 9 ve verzi RC ke stažení

Prohlížeč Microsoft Internet Explorer 9 už se vyvíjí docela dlouho. Už se ví, že se naprosto nedá srovnávat s předchozími verzemi, že jeho vykreslovací jádro je zcela srovnatelné s konkurencí a také vzhled jde cestou zjednodušování. Právě dnes Microsoft uvolnil po různých alfa a beta verzích verzi s označením RC.

Stahovat ji můžete na této adrese, najděte řádek s češtinou a zvolte si 32bitovou nebo 64bitovou verzi, podle toho, jako verzi mají vaše Windows. Připomeňme, že RC znamená Release Candidate, tedy kandidát pro finální verzi. Jedná se tedy už o pokus, který, pokud se setká s kladným ohlasem, bude velmi podobný finální verzi.

Tak zkoušejte, testujte. Vykresluje IE 9 stránky správně? Je opravdu rychlý? Nezapomeňte vyzkoušet náročné ukázky, které Microsoft připravil na adrese http://www.beautyoftheweb.com/.

Typ článku:

Komentáře

Takže, ten INTERNETový Prohlížeč INTERNET Explorer, asi nějaká verze 9.0 RC1 CZ, aby, šel, na-instalovat, do Operačního systému Microsoft WINDOWS Vista ULTIMATe, třeba, nějaká 32-Bit. verze CZ, tak, musíte, mít, Minimálně ten Operační systém Microsoft WINDOWS Vista ULTIMATe SP2, asi nějaká 32-Bit. verze CZ, jinak, ten, INTERNETový prohlížeč INTERNET Explorer, asi nějaká verze 9.0 RC1 CZ, do toho, Operačního systému Microsoft WINDOWS Vista ULTIMATe, asi nějaká 32-Bit. verze CZ, ne-nainstalujete, tak, já jen, aby jste, věděli, tedy.

Bože co je toto za češtinu, to je dost ostré :D A ano, to je populární Ladik, už to chápu :D

Jsem línej to ztahovat a zkoušet, používám Mozzilu a Operu.