Windows 8.1 Preview pro všechny zájemce zdarma ke stažení

Microsoft na koncem června konané vývojářské konferenci BUILD 2013 v San Francisku uvolnil ke stažení zkušební verzi připravovaných Windows 8.1, která uživatelům nabídne hlavně novinky a vylepšení v rámci dotykového prostředí Metra a také celkem dvě (pro někoho zásadní) novinky v desktopovém módu. 

Windows 8.1 můžete stahovat přímo ze serverů Microsoftu. Jsou zde umístěny dvě verze - 32-bit a 64-bit a vybrat si můžete z celkem 13 jazykových mutací. Čestinu mezi nimi pochopitelně nenajdete, takže tuzemští uživatelé s nejvyšší pravděpodobností sáhnou po angličtině nebo němčině.

Přímé linky na stažení: 

Hardwarové parametry jsou totožné s těmi pro původní Windows 8, které de-facto odpovídají předchozím, dodnes velmi populárním, Windows 7. Jedná se o zkušební verze, ve které nemusí být vše vyladěno k dokonalosti a může se objevit nějaká ta (někdy zásadnější) chyba, proto Microsoft nedoporučuje Preview verzi používat jako hlavní systém. Sám jsem systém nainstaloval do virtuálu. 

O Windows 8.1 toho bylo v průběhu jeho vývoje napsáno skutečně mnoho a veškeré novinky byly známy několik týdnů před konáním BUILDu 2013. Podívejte se na bodový souhrn novinek Windows 8.1 na webu, jež se věnuje výhradně Osmičkám.

Za zmínku ale přeci stojí dva nové desktopové prvky. S příchodem Windows 8.1 se dočkáme návratu tlačítka Start, nikoliv však příslušné nabídky, tlačítko Start bude pouze suplovat klávesu Win a po kliknutí na něj se dostanete na základní Metro obrazovku s živými dlaždicemi. Druhou novinkou je volitelná možnost, aby systém startoval rovnou do desktopu (nyní bez možnosti úpravy se po přihlášení objeví Metro obrazovka). 

Typ článku:

Komentáře

When we talk about quality and cost, replication of thousands of people, have changed the fashion and symbol of today, they are [url=http://www.hublotreplicauk.co.uk/]hublot replica uk[/url] few things of Breitling. In the case of specialty stores that do not pay [url=http://www.usarmygermany.com/postinfo.asp]rolex replica[/url] in the options, you is true for all users. You, athletes in [url=http://www.ptwatches.co.uk/]replica watches[/url] fake probably is not a terrible anyway choice for you if. In the case of the omega replica operator of the plant, please do not forget that replication is a good choice that [url=http://www.luxuryrex.org.uk/]replica watches uk[/url]. Considering the fact that the initial proprietor bought this particular Rolex Submariner using the intention associated with impressing the actual Knight in shining armor associated with Kuwait, this specific Rolex Submariner 5513 wasn't meant for any existence associated with tough remedy as well as misuse, because most of the additional research [url=http://www.replicahause.org.uk/]replica watches sale[/url] of times might have already been.