Mechaniky?

Dobrý den. Postupně dávám do kupy ovladače a už mi Visty docela fungujou. Jenže teď najednou Visty zakázaly ovládáni obou mých DVD mechanik (od různých výrobců). Které ovšem doteď fungovaly bez problémů. Nikdy předtím jsem nemusel řešit ovladače mechanik. Visty nabízejí možnost instalace nejnovějších ovladačů (automaticky), ale napíše mi to, že mám ty nejnovější. No prostě, mechaniky jsou rozpoznaný, ale zakázaný... Je možnost ten zákaz zrušit? Nebo si Visty najednou vzpomněly, že chtěj ještě tyhle ovladače?

Jazyk:

Obrázek uživatele Michal Politzer

Uf! To mě zajímá! Co to znamená, jsou zakázány? Vidíte je ve složce "Počítač"? Vidíte je jen ve správci zařízení? Tam jsou zakázané? Nejdou povolit?

Není mi to moc jasné... Díky za vysvětlení. 

Michal Politzer
www.mojevista.cz

V Tento počítač vidět nejsou. Ve správci zařízení jsou obě, ale přes jejich ikony jsou vykricniky v trojuhelniku. Ve vlastnostech ty mechaniky je: "Ovladač (služba) pro toto zařízení byl zakázán.  Tyto funkce pravděpodobně zajišťuje alternativní ovladač. (Kód 32)". A jako ovladač je tam napsán: 6.0.6000.16386 z 21.6.2006 a je digitálně podepsán.

Prosim o kratkou a jasnou odpoved od kohokoliv... diky

because they do not show up on knock off coach shoes on x-rays. This is a major concern for veterinarians. balenciaga handbags on sale veterinarians. On one occasion at AMC, versace belt AMC, a day or so following Thanksgiving, rolex datejust replica Thanksgiving, we examined a vomiting puppy. rolex replica watch The owners swore no toys were coach diamond earrings were missing and no people-food had been coach bangle bracelet been fed to the dog, but AMC coach keychain AMC veterinarians could feel a disk in louis vuitton speedy bag in the intestine (about 3/8 inch in panerai fake in diameter). And because it didn't

breitling bentley replica watches

Měl jsem stejný problém. Systém jsem přeinstaloval a od té doby v pořádku.

Mno tak  to se mi teda zrovna nechce, protoze bych to pak musel davat dohromady... a určitě by zas nefungovalo něco jinýho. Jiné řešení než přeinstalovat systém?

Řeším stejný problém, mechanika není vidět a ve správci zařízení je mechanika s vykřičníkem (Ovladač zařízení pro tento hw nelze zavést, ovl. je pravděpodobně poškozený nebo chybí. Kód 39), nevíte co s tím?

Co takhle ji zkusit odebrat a po restartu ji snad najdou. A nebo pokud je k dispozici jiné firmware pro ty mechaniky, tak zase po restartu by je měly najít

Zkoušel jsem, napíše, že našel nový hw a pak, že instalace sw se nepodařila.

A co takhle nastarovat do nouzového režimu, jestli se těch mechanik tam nepere víc. A v nouzovém režimu je odebrat všechny co tam budou. Pokud ani tohle, tak asi přeinstalace :-(

Bohužel, je tam jen jedna, tak to mám radost :-( Díky za komenty.
Obrázek uživatele Faramir

Mě se tohle stalo, když jsem nainstaloval Pinnacle Studio 10. Zmizela mechanika a ve správci zařízení byl žlutý vykřičník a že nejdou zavést ovladače. Tedy jsem odinstaloval Pinnacle Studio a opět to začalo fungovat. Tudíž doporučuju projít si poslední instalovaný software a zkus ho odinstalovat.

Ahoj, dělá to Pinacle studio 10!!!!!!

Řešil jsem stejný problém a nakonec mi pomohl upgrade firmware mechaniky a vše běží OK.