konfigurace bezdrátových připojení

Zdravím,

potřebuju poradit s následujícím:

Na svém notebooku mám nainstalovaný op. systém Windows XP Service pack 3. Notebook má svoji vlastní wifi. Před nedávnem jsem pro připojení k wifi začala používat jiný program a jiný software, který ale nefunguje jak má. Tento program jsem zakazala a odinstalovala. Chci se vratit k pouzivani wifi, co mám v notebooku (Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG Net), ale když chci zobrazit bezdrátové sítě k dispozici, systém píše následující:

systém Windows nemůže nakonfigurovat toto bezdrátové připojení.

pokud jste pro správu tohoto bezdrátového připojení použili jiný program, použijte příslušny software.

Jestliže chcete, aby toho připojení nakonfiguroval systém Windows, spusťte službu pro konfiguraci bezdrátových připojení (WZC). Informace o spuštění služby WZC naleznete v článku číslo 871122 v databázi Microsoft Knowledge Base na webovém serveru společnosti Microsoft.

Věděl by někdo, co s tím?
Zmiňovaný článek na netu nemohu nalézt. Zkoušela jsem aktualizovat ovladač wifi, opravit připojení, ale bez vysledku. Správce zařízení udává, že siťový adaptér funguje správně. Pokud zadám IP adresu a branu, na kterou se ma wifi pripojit, tak vse funguje a internet běží. Ale nejsem schopna zobrazit aktuálně dostupné sítě, ani se k nim bez IP či brány připojit.
 

Děkuju za všechny rady!
Eva S.

 

Verze:

Obrázek uživatele Michal Politzer

Nevím úplně přesně, co se vám se systémem stalo, přeci jenom XP nepoužívám už 5 let, článek jsem ale našel, tak snad vám pomůže:

http://support.microsoft.com/kb/871122/cs

Na stránkách v tomto odkazu je prográmek Fix It, který chybu konfigurace sítí nějakým způsobem odstraní. Paku ž mi v XP Professional opět vše běží jak má.

Zdravím.

Nevím jestli vám to ještě pomůže, ale.....

Nabídka START => Spustit...=> Napište services.msc =>Enter=> Automatická konfigurace bezdrátových zařízení => Pravé tlačítko myši a kliknout na Spustit.

Mělo by to běžet, měl jsem s tim taky problém. Jestli to není ono tak nevím :-)

Dobrý den. Měl jsem úplně stejný problém jako zakladatel této diskuze. Bezdrátová síť začala trucovat a nehodlala zobrazit seznam dostupných wifi sítí. Použil jsem návod tohoto uživatele, přes START, SPUSTIT -> services.msc a wifi nakonec naskočila. Díky. Pěkný den :)

Veľká vďaka :)

Mel jsem stejny problem a toto reseni pomohlo na 100% -diky. V.

omg,strašně díky,jsem z toho byl už otrávený,koupil jsem os Made in China usb wifi adapter a přes nesmírně úsilí když už jsem našel ovladač,tak mě na další týden zbrzdilo tohle..Takže obrovské DÍKY!!!! opravdu přes spustit to běhá...)

Ďakujem Vám za radu aj mne velmi pomohla, dlho som sa s tým trápil. Ešte musím zistiť, že čo spôsobuje to že z času na čas sa toto nastavenie "prenastaví" Ešte raz ďakujem

Po týdnech dřiny to nakonec bylo tak snadný jen díky tvým radám.děkuju

Funguje START, SPUSTIT -> services.msc Děkuji moc!

Mám stejný problém a když jsem skusil toto řešení tk my to vyhodí hlášku : chyba 1114 proces inicializace dynamicky připojovaní knihovny(DLL)se nezdařil.