Upgrade webu

Web MojeWindows.cz byl upgradován z verze Drupal 5 na verzi Drupal 6. Bude ještě následovat upgrade na verzi 7. Teprve pak budou obnoveny další funkce a upraven vzhled.

Aktualizováno: na Drupal 7 se jen tak přecházet nebude, dokud u Drupalu nespraví upgrade... Nyní končí chybou...

Omluvte tedy prosím nyní provizorní stav.

Typ článku:

Komentáře

V pohodě, jsem zvědavý co předvedeš v Drupalu :)

Obrázek uživatele Michal Politzer

To já taky, protože upgrade na verzi 7 skončil opakovaně chybou, až jsem to vzdal. A na další pokusy není čas, tak to asi teď nechám nějakou dobu takhle... :)

Dobrý den pane Politzeri, jak je to možné, že se tady ta fóra tak zaplevelují spamem. Nedá se s tím něco dělat, Tedy nemůžete s tím něco udělat?

Obrázek uživatele Michal Politzer

Snažím se, ale není to snadné... Je tu sice Captcha, ale jen pro anonymní uživatele. Takže spammer projde ručně Captchou a zaregistruje se a pak sem pustí robota... Řešení jsou dvě: buď budu občas tyhle uživatele a veškerý jejich obsah mazat, nebo zavedu Captchu i pro registrované...

Zatím volím první možnost.

Dejte o tom hlasovat.  Pro mne je captcha i pro registrované zcela přijatelná ...

Jinak, ale že si to tu oblíbili :-)

Obrázek uživatele Michal Politzer

Captcha není řešení, teď jsem zrovna mazal příspěvek anonymního uživatele. Někomu zkrátka stojí za to vkládat sem reklamy i ručně...

A co se týče toho, že si někdo založí ručně účet a pak už automaticky vkládá reklamy, tak to už umím najednou smazat, takže ono je to přestane bavit.

Jinak samozřejmě taky postupně blokuji IP adresy, z kterých tohle tapetování probíhá, ale to je samozřejmě pro spammery nejmenší problém použít jinou IP adresu... Spíš jde o to je otrávit, aby je to nebavilo :-) A hlavně na ty reklamy nikdo neklikejte, ať nedostanou pocit, že to snad funguje :)