Problémík

Pěkný den přeji.
Mám nainstalovaný Win7 Home, jsem zatím naprosto spokojen. Dlouho jsem otálel, systém, který funguje dobře se nemění (měl jsem XP). Ale teď k jádru pudla, nainstaloval jsem F-Secure internet security 2010 (z časopisu Chip), funguje, ale pořád píše síťová připojení: Porucha. Když otevřu F-Secure-ukazuje PC je chráněn. Ikonka síť ukazuje vše OK. Jsem už bezradný a na fóru Chipu mi řekli, že namají zkušenosti s Win 7. To jsem se teda zasmál. Přítelkyně má notebook s Win Vista a tam F-Secure funguje úplně v pořádku. Pokud byste věděli jak to vyřešit dejte vědět. Posím, hlavně nepište to co mi řekli z Chipu "Odinstalujte, vyčistěte a zkuste to znova".
Děkuji všem za radu.

Diskuze:

Jazyk:

mám podobný problém. při každém spuštění win7 ultimate mě nejede net. hlásí to chybu a neví jakou. přišel sem na to jak to rozjet, ale při každém spuštění pc to musim dělat znova :)

takže pokaždé musim otevřít nastavení síťové karty a povolit, nebo zakázat řízení toku dat. je uplně jedno jestli povolit, nebo zakázat. stačí to změnit a net jede v pohodě. nenašel sem zatím jak to pořešit nastálo, ale aspoň něco. třeba to pomuže i vám