problem s WMP

chtel bych se zeptat mam problem zmizel mi v WMP seznam prehravanych skladeb a zajimalo by me jka jej znovu zobrazit vazne mi to chybi

Jazyk:

Obrázek uživatele Tomáš Forejt

A že ti není blbě z toho, jakým způsobem žádáš pomoc. Svůj text si někam ulož a přečti si ho za pět let, budeš se hodně divit. Jinak by nebyla na škodu klávesa F3.
__________________
www.Tom4-8.cz


__________________
 

Třeba každý neumí formuloval svůj dotaz jako Vy odpověď,která je v první části velice arogantní.Možná máte krátkou paměť.
Obrázek uživatele Michal Politzer

To není o umění formulovat dotaz - to je o tom, že když je někdo líný psát na začátku věty velká písmena, věty v souvětí oddělovat čárkou, na konci věty udělat tečku, že když někdo nemá ani základní znalosti češtiny, když někdo zkrátka "vyblije" slova aniž by přemýšlel nad tím, jestli dávají smysl, tak se moc nemůže divit, že mu spoustu lidí neodpoví. Psát jako idiot totiž rozhodně není nic "in", to je jenom prachsprostá lenost. A líným lidem nestojí za to ani odpovídat.

Milí čtenáři, snažte se prosím aspoň trochu klást dotazy srozumitelně a když už od někoho očekáváte, že vám věnuje pár minut svého času a poradí vám, věnujte také vy aspoň pár minut napsání dotazu.

Jo a mimochodem: ve Windows Media Playeru v režimu Přehrávání rozbalte nabídku pod tlačítkem "Přehrávání" a zvolte Zobrazit podokno seznamu.

Michal Politzer
www.mojevista.cz | www.mojeoffice.cz