Panel jazyků

Zmizel Panel jazyků, v Ovládacích panelech - Místní jazykové nastavení se nedá nic změnit !
Jako by byl něčím zakázán !
Tím pádem nejde ani přepínání jazyků !

Jazyk:

prava mys na listu - panely nastrojov - panel jazykov
*** Problem s Windowsom ??? =  Optimalizacia Windows ***

No tak by to bylo velice jednoduché,ALE !
Ten Panel jazyků, když dám pravým tlač. - tam je, ale není zobrazen !
Taktéž nefunguje přepínání klávesnice !
Po každem spuštění počítače musím zadat příkaz ctfmon.exe z  řádku Spustit, pak teprve naskočí na plochu a teprve tehdy v nastaveních Panelu jazyků přepnu na zobrazení na okraji, nejde ani jednoduše minimalizovat a pak ho dostanu na lištu !
Už jsem zkoušel Antivir, Spybot, Spyware Doctor, jestli to nebrzdí nějaké svinstvo, a nic !
Nejsem sám, komu se to stalo, ale nikde na fórech jsem nenašel žádné řešení !

no riesenie tu je: pises ze musis spustit ctfmon.exe - tento "proces" sa ma spustat automaticky - takze ho treba vratit do slozky "po spusteni".... napr. cez editaciu MSconfig,
*** Problem s Windowsom ??? =  Optimalizacia Windows ***

Ano je to řešení jak ho vůbec spustit, ale nikdy jsem to tam po spuštění neměl §
A krom toho - po zadání ctfmom.exe se objeví vždy na ploše a složitým způsobem ho dostávám na lištu !
Vždy musím vlézt do nastavení, změnit z plovoucího na Zobrazení na okraji, označit Zobrazit další ikony,
když označím ještě Zobrazit textové popisky a dám OK, zmizí Plocha i panel snadného spuštění a zůstane jen Sidebar !
Nejde pak nic udělat a musím se odhlásit. Po následném přihlášení už tam zase není !
To je oříšek !

Já mám úplně ten samý problém, panel jazyků najednou prostě zmizel a vpodstatě nejde pořádně ani pustit, pokud ho pustím manuálně přes ikonu start a ctfmon.exe, tak se spustí, ale nejde minimalizovat ani jinak upravit a pokud pustím jiný program tak okamžitě zmizne. Takže vůbec nejde přepínat např. na anglickou klávesnici!!! Jdu to najít někde v editoru registru, pokud budu mít úspěch napíšu návod... Vždy sem Visty obhajoval, jak jsou skoro dokonalý a stabilní, ale teď...

Mel sem ten sami problem - spustil sem ctfmon.exe a hned restartoval PC - nastartovalo se to pak v poradku - kazdopadne z prace zavolam na MS jestli k tomu neco nevedi......

Řeším momentálně úplně stejný problém. Nejaké novinky?

Jojo, poopravil jsem registry, jak to popisuje Black Dog v odkaze nade mnou a zafungovalo to. Ani se nemusíte dívat do toho Plánovače úloh, je to zbytečný. Jupí.

Předem děkuji tomu kdo mi pomůže s tímto problémem ale co je hlavní s tím , že návod uvedený v odkazu výše je v angličtině a ta mi nic neříká :-(

Kdo hledá najde :) i když hodně hluboko...

Start -> ovládací panely -> hodiny, hazyk a oblast -> změnit klávesnice nebo jiné metody zadávání -> klávesnice a jazyky -> změnit klávesnice -> panel jazyků -> na okraji hlavního panelu

alt a shift

toto funguje. díky

Stačí přidat další klávesnici, např. Angličtina (Irsko), poté se panel jazyků na hlavním panelu objeví ... :) 

DIky to je ono pomohlo !!! Treba mat viac nez jeden jazyk :D

Díky za perfektní radu, celou hodinu jsem to přepnutí jazyka ve windows ultimate zkoušel nastavit, pomohlo až tvoje rada. ;-))

Díky moc za to přeložení (i když jsem dal přeložit tu stránku Googlem a bylo tam něco jinýho než tohle) fakt mi to zafungovalo. Děkuji 1000krát děkuji.

Řešil jsem stejný problém a měl jsem ve Spybotu v záložce "Po spuštění systému" nezatržený CTFMON.EXE. Podle vysvětlení ve Spybotu "Nepotřebné - vir, spyware, škůdci nebo další zdroje" Snad to už bude v pořádku.

Ahoj. Mám windows 7 koupenou 15.1.2010. Prosím o popsání pomoci s češtinou v oznamovacích oknech-když vyskočí nějaké okno tak velké část textu je nějak španělsky či co a spoustu rad v nich vepsaných my je neznáma. Předem děkuji za odpověď.

Pokud jsi to legalne kupoval v obchode tak to dej k reklamaci ,hadam ze v kupnim paragonu je ceska verze Windows 7 a ta nema mit zadne spanelske texty. Vubec bych se nedivil kdy jsi mel nelegalni cely system. Ja bych jim to v tom obchode hodil na hlavu a chtel penize zpet jinak to bude mit pravni dusledek.

Zdravím, mě taky sám od sebe dnes zmizel panel jazyků. Ale zafungoval mi tento jednoduchý postup:

Start->ovládací panely->Místní a jazykové nastavení, tam záložka Jazyky->tlačítko Podrobnosti->zde záložka Upřesnit. Tady v rámečku Systémová konfigurace musíte ODŠKRTNOUT checkbox "Vypnout rozšířené textové služby".

Hned po uložení změn mi naskočil panel jazyků a začalo fungovat alt+shift ;)

diikyyyy veeelmi dikyyy nic nefngovalo vseetko bolo zle a vsetko naopak skusal som uz vsetko mozne a az ty si mi pomohol veelke dikyy

Celkem jednoduché řešení !! Start->Hledat->Všechny soubory a složky->Ctfmon.exe->Poklikat na soubor ctfmon(APLIKACE!!):Zatím mi to jede bez problému po každem restartu to najede...

Zdravím uživatele Win 7. Doposud nemám víceméně (jako normální uživatel) problém. pouze s panelem jazyků. Prosím pomozte. Panel jazyků jsem po mnoha poklikání výše uvedených nastavení dostal tam, kam potřebuji, nicmé je tu další problém.....Kromě češtiny a angličtiny, které byly defaultně nastaveny, jsem si přidal ještě němčinu a teď onen problém.

Po naběhnutí počítače resp. po jeho restartu vše OK, shift+ alt funguje a přepínám CZ EN DE a to v pohodě. Ale po nějaké době nebo jestli je to spuštěním nějakého programu (?) se mi začnou v panelu jzyků zobrazovat poue jazyky CZ a DE a klávesy shift+alt fungují pouze pro přepínání mezi těmito dvěma. Pokud chci aby to bylo jako po naběhnutí...musím restartovat počítač....:-(

 

Michal

 Nedávej více jazyů nehc zase ty dva a pozuivej bud alt+shift nebo si v ovládacích paenlech najdeš klavesnice ajazyky a tam dáš zmněit klávesnice a panel jazyku a daš ho nalistu nebo plochu,funguje mi tot ak.

Moc ti děkuji, všechno funguje jen po restartu to mizí s panelu nástrojú tak jsem si udělal zástupce (ctfmon.exe), tak dík jelikož jsem si nevěděl rady :)

Windows 7 Home Premium 64 Bit Product Key MZ On the Office 2010 Product Key specific Microsoft Office Professional Plus 2010 Product Key computer system Internet sites usually are saved or maybe located called server. Windows 7 Ultimate Key Your server or maybe web host computer system will allow Online surfers Windows 7 Product Key Generator attached anywhere Office 2010 Professional Key to achieve website Windows 7 Professional Product Key when they placed host's website Windows 7 Ultimate Keygen tackle in internet browser. Windows 7 Professional Product Key The particular server Office 2011 Key or Microsoft Office 2011 Mac Product Key web host pcs Windows 7 Professional Key tend to be setup so that as soon as another person Buy Microsoft Office 2010 forms Link in web browser, Windows 7 Product Key Generator the particular deal with will observe Windows 7 Professional Key any path from computer for you to Buy Microsoft Office 2010 pc right up until Windows Vista Service Pack it grows to sponsor Windows 7 Keygen laptop or computer and http://www.cheapoffice2011mac.com/ internet site.