Stop váhání s přechodem na Windows 10. Je tu pádný argument proč upgradovat.

Pokud patříte mezi ty, kteří nejsou úplně rozhodnutí, zda povýší svůj aktuální operační systém na nejnovější Desítky, jejichž finální verze vyjde s nejvyšší pravděpodobností v červenci letošního roku, jak (se) nedávno  (pro)řekla ředitelka AMD, myslím, že toto dnešní odhalení vyváží i ty nejsilnější argumenty, proč nepřejít...

A toto se netýká jenom domácích uživatelů, ale také početné skupiny zákazníků z řad menších firem a velkých korporací. Nějaká nekompatibilita Desítek s jejich současnými firemními systémy je v porovnání s tím, co pro ně Microsoft připravil, úplné nic. A nejvíc to ocení zaměstnanci oněch firem. 

Slavnostní odhalení novinky nastane právě teď. Sedněte si, ať to s vámi nesekne. Microsoft do Windows 10 vrací legendárn Solitaire. Doposud v testovacích W10 Technical Preview k dispozici nebyla. Pokud si testeři nainstalují nejnovější build 10081, tak spolu s dalšími (v porovnání s tímto nevýznamnými záležitostmi) dostanou také Microsoft Solitaire Collection Preview, tato kolekce obsahuje také další karetní hry.  

Pokud si vzpomínáte, Solitaire ze systému vymizel s příchodem Windows 8 a jak jistě tušíte, toto byl ten klíčový důvod, proč firmy na doporučení svých IT pracovníků odmítaly na Osmičky upgradovat, protože co by oni techničtí zaměstnanci v pracovní době dělali, že ano? 

Toto je přesně to, co chtěly firmy slyšet, návrat Solitaire je tady, Microsoft jim to splnil a teď už jim nic nebrání na své počítače nainstalovat Windows 10. Mimo jiné proto, že zaměstnanci budou moci online porovnávat nahrané skóre s výsledky svých kolegů...

Typ článku: