Internet Explorer 9 už je ke stažení

Internet Explorer 9Microsoft právě nyní představuje novou verzi svého prohlížeče: Internet Explorer 9. Jedná se sice jen o beta verzi, ale určitě stojí za vyzkoušení. Bohužel nelze mít nainstalovánu souběžně předchozí verzi, IE9 ji při instalaci nahradí.

Stránka ke stažení je zde

Typ článku:

Komentáře

 Tak nevim, mě to po instalaci ie9 na 32bit vistě na zástupcích přes vlastnosti nechce otevřít umístnění souboru.

Obrázek uživatele Štěpán Pernický

Zkuste IE9 spustit přímo v C:/Program Files.
__________________________________________________
pcmagazin.cz   /  stepan.pernicky@pcmagazin.cz


__________________________________________________

::Štěpán Pernický :: http://pcmagazin.cz:: 

 nemyslel jsem že nejde spustit instalace ie9, nebo samotnej ie9, to vše šlape normálně. Ale u jakéhokoliv zástupce když dám vlastnosti a následně otevřít umístění souboru, tak se to další okno už neotevře.

Já jsem měl IE8 a zničeho nic mi nešlo přihlásit se na email,tak jsem si stáhnul IE9 beta,ale bohužel to můj problém nevyřešilo :(.

Obrázek uživatele Michal Politzer

většina webových rozhraní e-mailových služeb funguje i s IE9. Kdyby ne, pořád můžete použít kompatibilní režim IE7 - napravo od adresy uvidíte ikonu "roztržené stránky", klepněte na ni a IE9 použije režim zobrazení IE7. To samé dělá i IE8.

______________________________________________________
:: Michal Politzer :: www.mojewindows.cz :: www.mojewii.cz ::

Na email,na seznamu.Ikona roztržené stránky nepomáhá :(.

Tak jak jsem psal o řádek výše problém stále přetrvává,nepomohlo ani založení nového emailu,neberete mi to heslo,nejspíš to prohlížečem nebude jelikož mi to dělá jenom na notebooku,na stolním pc problém není.

Dobry den,stahla jsem si internet explorer 9 a bohuzel se mi porad objevuje kolonka,ze program internet explorer prestal pracovat.... dam ukoncit program a stale porad dokola se mi to otevira :(( nevim co stim...zda ho mam odinstalovat a pak zkusit nainstalovat znovu??? :((  dekuju moc predem za odpoved

 bohužel mám stejný problém, mail na seznamu mi vždy zamrzne pokud chci někomu odepsat a u spousty stránek spadne s výše uvedenou hláškou. Už mne to dohnalo k instalaci Google Chrome a jsem ještě spokojenější než s IE9

 
 
 Chtěl bych vědět, jestli bude 64bit verze EXPLORER9. Mám nainstalovaný Internet Explorer 64bit na Windows7 64bit. Chtěl bych vyzkoušet Explorer9 který je pouze v 32bit verzi. Co je lepší?
Obrázek uživatele Michal Politzer

Ano, existuje IE9 v 64bitové verzi. Při stahování si můžete vybrat.

Ohledně toho, co je lepší: záleží na tom, jestli hodláte do IE instalovat nějaké doplňky - tam by se vám mohlo stát, že nějaké nebudou pro 64bitovou verzi.

Osobně bych ale na 64bitové Windows doporučil instalovat pokud možno 64bitové programy, vč. IE.

______________________________________________________
:: Michal Politzer :: www.mojewindows.cz :: www.mojewii.cz ::

To ještě někdo používá IE? Já jenom na návštěvě u babičky..