Plná verze Zoner Photo Studio 9 za 99 Kč

Zoner Photo Studio 9 zdarmaTahle zpráva se Visty příliš netýká, nicméně všechny uživatele Visty by mohla zaujmout: už příští středu totiž vyjde časopis Computer s přílohou DVD, kde bude plná verze Zoner Photo Studia 9. Jedná se o edici Xpress rozšířenou o některé funkce edice Professional.

 
Computer - plná verze Zoner Photo Studio 9

Computer 13-14/07 vyjde
4. července 2007

Computer vyjde ještě před svátky 4. července. Zoner Photo Studio 9 je vynikající nástroj pro organizaci a správu fotografií a (což je důležité) od sestavení 2 funguje bez potíží ve Vistě.

Zde můžete zjistit, co verze Home umí. Verze v Computeru má navíc tvorbu webových galerií. Podrobnější popis naleznete přímo na stránkách časopisu.

Pro ty, kteří za vším hledají nějaký drobný podvod či nefér marketing, vysvětlení, jak to funguje: po instalaci této verze vám 60 dní poběží verze Professional (tu si samozřejmě může stáhnout z webu Zoneru každý; a divili byste se, jak některé časopisy zkouší i tuto verzi prodat jako plnou...). Po 60 dnech se automaticky přepne na "Computer edition", což je právě verze Xpress rozšířená o další funkce. A tato verze už poběží neomezeně.

Computer jen za 99 Kč už tuto středu!

Tak si nezapomeňte Computer koupit, časopis získal 47000 licencí, které za 99 Kč můžete získat. A to si vemte, že normálně byste za verzi Xpress zaplatili dvanáct stovek...

A otázka do diskuze: kupujete si počítačové časopisy podle toho, co obsahují za plné verze? Přijde vám možnost pořídit komerční program za cenu časopisu zajímavá? Co kromě Zoner Photo Studia by třeba ještě stálo za to za 99 korun mít?

Typ článku:

Komentáře

Ano, celkem běžně kupuju časopisy podle toho, co je v nich za sw. Často pak využívám možnost upgrade na vyšší verzi. Zrovna tuto možnost nevyužiju, protože Zoner Media Studio už mám, ale přišel jsem k němu podobně, akorát mě to vyšlo na víc - šel jsem z verze 8.
Jinak až někdo vydá Photoshop, urvu mu ruce ;-)
Naopak je blbost vydávat na DVD třeba Linux - chápu, že ne každý si může takjové množství dat stáhnout, ale stejně mně to připadně spíš jako zaplácnutí obsahu :-(

také si kupuji časopisy s CD,DVD když je tam něco zajímavého a už toho mám včetně her docela dost a za tu cenu se mi to zdá výhodné.

p.s. Zoner mi alespoň zlegalizuje "mojí" verzi

Myslím si, že je pro mě zbytečné PC zaplňovat programy, které tak nevyužiji. Bohatě stačí co je ve Vistách. Spousta lidí co znám, tak měli Zoner tak na červené oči, ořez (někdy) a změnu rozměrů, nic jiného.

Ruku na srdce, kolik procent z toho programu využijete? Jestliže neděláte profesionálně.

Profík rozhodně nejsem, ale dělá se mi s ním ze všech graf. programů absolutně nejlíp, už jenom proto že se integruje do win a na fotce zmáčknu PTM a jsem tam, hlavně dělám fotky do sportovních manažerů a her takže potřebuju převádět mezi různejma formátama a na to mi prostě žádnej free soft nesedl.

Taky si to myslím. Nic proti Zoneru nemám, ale pokud potřebuji program jen na prohlížení fotek, občas nějakou úpravu červených očí, ořez, atd. ... tak na to mi bohatě vystačí to, co je ve Vistě. Nemám důvod si do PC tlačit Zoner, nebo něco podobného. Spousta lidí používá Profi-programy (většinou cracknuté) a stejně je nevyužijí ani z poloviny. Časopis Computer kupuji pravidelně, někdy z něj něco použiji co nabízejí v plné verzi, ale jen to, co mi k něčemu bude.

No to je sice pravda, ze lidi kradou zbytecne a vubce to pak nepouziji. Ale tu moznost koupit si Zonera s casopisem urcite vyuziju. V necem je Zoner lepsi, nez freewary. Jeste kdyby tak dali cedo treba Officy, klidne starsi...

Ja tedy pouzivam OPENOFFICE a k naproste spokojenosti.
Je tam vse co bezny clovek potrebuje a kompatibilita s Office od MS je velmi dobra.
http://www.openoffice.cz/
Obrázek uživatele MajaWiky

Já osobně si tedy rozhodně kupuji časopisy jenom podle obsahu plných verzí zdarma. Maximálně ještě podle megarecenzí kde je pěkně pohromadě srovnání a parametry konkurenčních zařízení.

 

======================= >>> M a j a W i k y <<< =======================

======================= >>> M a j a W i k y <<< =======================