LG GSA-H30N

Dobrý den, mám DVD-rom LG GSA-H30N, která mi po instalaci windows chodila bez problému, ale asi po 3tím spuštění přestala fungovat, ve správci nástrojů je ikonka s vykřičníkem a hází mi to ve vlastnostech tuto hlášku:Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39) Co s tím?

Jazyk:

http://support.microsoft.com/kb/310123/cs

Kód 39

loadTOCNode(2, 'moreinformation'); Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39)

Doporučené řešení

loadTOCNode(3, 'moreinformation');

Mezi důvody této chyby patří chybějící ovladač, poškozený binární soubor, problém souboru se vstupem a výstupem nebo ovladač, který odkazuje na vstupní bod v jiném binárním souboru, který nebylo možné načíst.

Ovladač odinstalujte a potom klepněte na možnost Vyhledat změny hardwaru, abyste mohli znovu nainstalovat nebo upgradovat ovladač.

Na kartě zařízení Obecné vlastnosti spusťte klepnutím na položku Poradce při potížíchPrůvodce odstraňováním potíží.
*** Problem s Windowsom ??? =  Optimalizacia Windows ***

Cau, mam stejny problem s SGA-H42N, pokud prijdes na to, jak to zpravit, napis prosim na esfo@seznam.cz nebo icq:293-334-455

Tady je popis na odstranění tohoto problému. Sice anglicky ale funguje na 100% mě to taky dělalo 1. Click Start, type regedit in the Start Search box, and then click regedit in the Programs list. If you are prompted for an administrator password or confirmation, type your password, or click Continue. 2. Locate, and then click the following registry subkey: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} 3. In the right pane, right-click UpperFilters, and then click Delete. 4. Click Yes to confirm the removal of the UpperFilters registry entry. 5. In the right pane, right-click LowerFilters, and then click Delete. 6. Click Yes to confirm the removal of the LowerFilters registry entry. 7. Exit Registry Editor, and then restart the computer.