Jak se přihlásit na účet administrator [vyřešeno]

jak se mohu prihlasit jako administrator?

Diskuze:

Obrázek uživatele Michal Politzer

Předpokládám, že vám jde o to, že jste si udělal administrátorský účet, ale UAC vám brání provozovat systém jako admin. Tak tady je pár poznámek
  • Administrátorský účet s názvem "administrator" lze povolit ve správě počítače (pravým tlačítkem na Computer (na ploše nebo v nabídce Start), zvolte Manage. Potom v Local Users and Groups najděte účet Adminsitrator, pravým tlačítkem na něj, Properties a odškrtněte Account is disabled. Znovu pravým a zvotle Set password a nastavte něco opravdu silného. Toto ovšem nedoporučuji, většina útoků vede proti účtu Administrator, raději jej tedy ani nezapínejte.
  • Všechny účty, i ty administrátorské, běžně jedou jako normální účty - to je prostě vlastnost Visty. Můžete ale přejít do Control Panel, vybrat User Accounts a zvolit volbu Turn User Account Control on or off. Tím se zbavíte UAC a váš účet se stane "opravdu administrátorský". Toto taky nedoporučujeme.
  • Doporučuji následující: pokud vás UAC příliš prudí při instalaci programů apod., udělejte to takto: vytvořte si nějaký účet pojmenovaný ne zrovna admin, ale třeba "Superboss" nebo "Megašéf", něco, co ne každý zrovna může uhodnout. Tomuto účtu vypněte UAC (viz minulý bod). Používejte tento účet jen minimálně, jen pokud například potřebujete nainstalovat několik programů, nastavit systém.... Běžně používejte svůj účet, který sice může být administrátorský, ale se zapnutým UAC. Nejsprávnější postup by samozřejmě měl být ten, že váš účet ani administrátorský nebude... Pouze v případě potřeby klepněte pravým tlačítkem na spouštěný program nebo třeba ovládací panel a zvolte Run as adminsitrator. Zde vyberte ten váš "superbossovský" účet.
mojevista.cz

!PLEASE HELP! ja sem prihlaseny jako admin ale kdyz chci cokoliv udelat kde potrebuju souhlas tak mi to hodi chybu cos tim?
Obrázek uživatele Michal Politzer

Jakou chybu? Máte zapnutu ochranu uživatelského účtu (UAC)? Pokud ano, tak musíte potvrdit, že s akcí souhlasíte, to je normální chování. To není chyba...
Michal Politzer
www.mojevista.cz

hele ja mam windows 7 a kdyz si nainstaluju hru tak mi to napise ze musim byt pri prvnim spusteni amrnistrator pocitace nevis jak toho administratora mam spustit?

mám jeden z mých účtůznám email i heslo,ale nemohu se na účet dostat,kede je chyba

dobry den
kdykoliv chci neco zmenit nebo naistalovat nejaky program zapne se mi UAC. na pocitaci mam muj profil a plus admina ktery se chce pripojovat k servru pro kontrolu hesla... prosim poradte co mam delat abych moh instalovat programy a nebranil mi v tom UAC
dekuji za odpoved

Chtěl bych podotknout, že ve Windows Vista Home, není v nástroji Computer Management Snapin Launcher, tedy v tom, který spustíte pravým kliknutím na "počítač" a "spravovat", možnost kontrolovat uživatelské účty a tudíž i povolit účet administrátor. Tento fakt možná zajisté způsobil to, že to některým nešlo.

Zdravim,

Potřebuju na svůj účet zapnout administratorské oprávnění jak o něm mluvíš v článku. Vše dělám podle popisu až do bodu kdy mám dát "spravovat" počítač mám nastevení "místní" ale prostě se mi tam neobjeví ty účty a pochopitelně se nedostanu do toho administratorského nastavení abych tam mohl zaškrtnout požadované. Jak bys to vyřešil? Pro info. mám Win 7.

Někdy je dost problém v tom, když odborníci na IT radí ostatním, kteří odborníci nejsou a neví ani to, co "se přece předpokládá".

Problém: Nový notebook s předinstalovanými WINDOWS 7 STARTER. Při prvním spuštětí vyzve k založení účtu a aniž byste to mohli ovlivnit jste pouze "USER" bez oprávnění správce. Účet správce pro vás neexistuje a je nedostupný. Jakékoliv změny a instalace  také, protože ty všechny vyžadují heslo správce, které ale není vůbec kam zadat. nedá se dělat vůbec nic. Je to v hýždích... nemáte ani žádný zdroj pro reinstalaci, ktterou byste stejně nedělali, protože to je na některé zkrátka příliš. Kolegové zde již napsali správný postup. Já bych jej s dovolením zlidověl pro všechny ty, kteří umí spustit počítat a provést jednoduché instalace a nic víc. I ti jsou totiž dnes majiteli nových počítačů. Neumí sice základy IT, ale zase vás možná operují, učí právo nebo analyzují laboratorní směsi. Idioti to nejsou. IT rady jsou však pro ně ztrátou času. Takže milí IT analfabeti:

1. Spusťte znovu Windows, a to v režimu nouze. Režim nouze spustíte mačkáním klávesy F8 při spouštění. Protože nevíte, kdy ji zmáčknout, mačkejte ji pořád. Naskočí vám černá obrazovka s bílým textem.

2. Vyberte prostý start v režimu obyčejné nouze bez rozšíření.

3. Nastartují se Windows a hle - účet admina se vám již nabídne vedle vám známého účtu uživatele. Heslo spíše nebude vůbec potřeba a pouze se prokliknete přes ikonu. Pokud ano, zkuste "administrator".

4. V režimu nouze rozbalte menu START / Začínáme / Přidat nové uživatele.

5. Jako admin můžete vytvořit nové účty. Neaktivujte účet HOST, ani nezadávejte heslo k účtu Administrátora, kterým zrovna jste. Vlevo dole hledejte "Vytvořit nový účet"

6. Vytvořte třeba Adminátora a nezapomeňte u něj zvolit volbu "správce" a nikoliv "uživatel".

7. Když nyní restartujete, objeví se vám po normálním startu již dva účty - ten se kterým jste se tolik navztekali a ze kterého nic nejde a váš nový Adminátor, ve kterém už ty podělané instzalace všeho provést konečně můžete.

8. Dejte si pivo nebo čas, dle pohlaví.

HONZA

Ahoj Honzo, děkuju za luxusní rady moc mi to pomohlo! Fakt pecka, kdybych mohl dám ti cenu, protože já jsem ten co operuje ale bylinama :-)

Ahoj Honzo udělala jsem to stejně jak si řekl a klikla jsem spravovat jiný účet a nic se nestalo co s tím ?????? :( a nevíš co je to službě služba nepodařilo se načíst profil uživatele :(

Díky už jsem z toho byl fakt na přášky

Umeli byste poradit co s tím, když byl počítač pred tím v doméne a v nouzovém režimu se administrátorský účet neobjeví? Je tam jen posledne použitý doménový účet, heslo nefunguje i heslo místního administrátora jsem zkoušel, oboje znám ale nepomužu si.

Dobrý večer,

dnes jsem si chtěla nainstalovat Adobe Photoshop CS5 ale nemám nainstalovaný Adobe Reader. Ten jsem teda nainstalovala ale veškeré ikony jsem měla označené logem Adobe a nešlo nic spustit. Tak jsem to tedy odinstalovala a už je vše v pořádku. Nevíte prosím Vás jak správně Adobe Reader nainstalovat??

Děkuji

Čau hele mám počítač jenže strejda si tam dal heslo a on je administrátor no a já když cokoliv stáhnu tak nemužu protože to muže jen administrátor.Chtěl bych vědet jak to zrušit aniž bych musel pžeinstalovávatr windows

mam stejný problém -,-

Zeptej se strejdy na heslo.

Zdravím potřebuju poradit se systémem windows 7. Nejde mi spustit Windows Explorer. Když ho chci spustit tak to napíše tuto chybu:Windows cannot access the specified device, path or file.You may not have the appropriate permissions to access the item. Nevím co s tím dělat. Nemohu spustit Control panel ani průzkumníka, ani žádnou složku. Nyní to řeším Total Commaderem. Předem děkuji za kladné vyřízení.

Dobrý deň
Chcel by som sa spýtať mne keď kliknem na nejaký program ktorý je cez správcu(skoro všetky), alebo nastavenie napíše mi tam že mám zadať heslo a dať ano, ale žiadne ano tam nieje a ani heslo nemám kde zadať. A ešte mi tam píše že mám dať nejaký Smard Card ale predtým som tú kartu nemal a išlo to a teraz nie. A mám Windows 8.1 :) Vopred ďakujem :D

Dobry den. Co mam delat kdyz jsme preinstalovali pocitac a mame tam neco co zabira hodne GB ale nemuzeme se dostat na stareho admina a neni v uzivatelskych uctech portoze na novem adminu se nejde do toho dostat? slozka byla skryta jen pro puvodniho admina a novy admin ji sice vidi ale nemuze se do ni dostat

Dobrý den. Dnes jsem se chtěl přihlásit do sveho Windows 10, ale když se mi pc načetl, paslo to - Nemůžeme načíst učet Před tím (včera) jsem něco stahoval a bojím se, že to byl vir :( Prosím pomoc..

Dobrý den. Dnes jsem se chtěl přihlásit do sveho Windows 10, ale když se mi pc načetl, paslo to - Nemůžeme načíst učet Před tím (včera) jsem něco stahoval a bojím se, že to byl vir :( Prosím pomoc..

Dobrý den,
stala se mi nemila věc. Mám vytvořen učet, kterému jsem dal práva pouze "user". Nyní nicméně nemůžu nic dělat. když chci cokoli instalovat, nebo třeba i změnit nastavení účtů, tak se mi spustí UAC, kde mám zadat Admin heslo a potvrdit. Problém je v tom, že není kam to heslo zadat. Než jsem přiřadil pouze práva "user" tak vše fungovalo, jak má. Pomohlo by mně, kdybych se mohl přihlásit jako Administrator, ale bohužel nevím, jak to mám udělat, když se nedostanu na nastavení učtů. v XP stačilo při spouštění stisknout shift, nevíte jestli to tady taky nějak nejde?
Díky za jakoukoli radu,
Honza
Obrázek uživatele Michal Politzer

Vy máte nyní v počítači jen jeden účet a ten není administrátorský? To jde?   Snad ne, to by byla dost špatná vlastnost Visty...

Každopádně ve Vistě je předinstalován účet administrator, ale normálně je zablokovaný, takže k němu se nepřihlásíte.

Když jste instaloval Vistu, tak jste určitě zadával jméno a heslo - ten účet stále existuje? Na něj není možné se přihlásit?

Michal Politzer
www.mojevista.cz

Dobrý den,
mám vlastní učet, který jsem si zadal při instalaci. V něm jsem si zadal práva pouze "user". učet Administrator mám, ale zablokovaný, tak ja je to standartně nastaveno. Potíž je v tom, že si ho bez admin práv neodblokuji. Vlastně v tuto chvíli nemůžu dělat vůbec nic. Potřeboval bych se nějak přihlásit jako admin, ale nevím jak.
Obrázek uživatele Michal Politzer

Úplně mě pokoušíte zkusit změnit svůj jediný účet z administrátorských na uživatelská práva. Než jsem četl váš příspěvek, tak bych vsadil boty na to, že Windows zahlásí, že alespoň jeden účet musí být administrátorský. I když, možná právě toto je ono "Řekněte wow" - tak tedy říkám, wow, jestli ve Vistě jde poslední administrátorský účet změnit na omezený, tak je to docela zajímavá vlastnost (nechci psát přímo chyba).

Na vašem místě bych tedy zkusit provést opravu instalace z instalačního DVD - o nic byste přijít neměl a měl byste mít možnost vytvořit nový (administrátorský) účet s novým heslem.

Michal Politzer
www.mojevista.cz

Dobrá vyzkouším a dám vědět. Neexistuje tedy způsob, jak se dostat na admin učet třeba nějakou kombinací kláves při spouštění, jako je tomu u XP?
Ale radši vám radím, nezkoušejte to :-)
Obrázek uživatele Michal Politzer

Pokud vím, tak v XP šlo o to, že ne všechny účty se zobrazovaly na přihlašovací obrazovce a stiskem Ctrl+Alt+Del se objevilo klasické okno, kam šlo uživatelské jméno a heslo napsat (jako ve Windows 2000).

To ale není váš případ...

Netuším, jestli existuje možnost, jak zamčený administrátorský účet odemčít... Snad z toho instalačního DVD... 

Michal Politzer
www.mojevista.cz
Obrázek uživatele Michal Politzer

Našel jsem následující info na webu Microsoftu:

If the last local administrator account is inadvertently demoted, disabled or deleted, safe mode will allow the disabled
built-in administrator account to logon for disaster recovery. 

Tedy: normálně je administrátorský účet uzamčen a není možné se na něj přihlásit, a to ani v safe modu. Ovšem pokud je to jediný administrátorský účet, pak v safe modu použít jde. Tedy: spusťte safe mod a přihlaste se jako "administrator", heslo pravděpodobně prázdné. Dejte vědět, jak to dopadlo.

(Pro zájemce, originální text zde)

Michal Politzer
www.mojevista.cz

Děkuji za radu, funguje to!!!!!
 V Safe modu mi sice hned naběhl systém bez přihlašování. Ale když jsem dal log off, tak se mi konečně ukázal účet Administrátor. Vše jsem dal do pořádku, restartoval a vše funguje.
Těď jsem si konečně nastavil, to, co jsem původně chtěl. Jeden účet s Admin právama, a druhý, který používám jen s user právama. Takhle se mě při změnách zeptá UAC kromě potvrzení i na heslo. To mi příjde bezpečnější, protože si myslím, že pouhé jedno potvrzení by mohl správně napsaný záškodnický prográmek klidně a nepozorovaně obejít.
Ještě jednou mnohokrát děkuji za radu,
Honza

Mam windows xp a jeste k tomu v nemcine a s anglictinou sem na tom jete hur ,znamy mi nedavno omylem zakazal muj profil takze se muzu prihlasit jen pod hosta a administrator po me vyzaduje heslo ktere ja neznam ani me nenapada co by to mohlo byt uz sem zkousela snad vse a nakonec vzdy skoncim u hosta a nemam ani moznost nastaveni noveho uzivatele cimz sem se ocitla na konci mych moznosti a vedomosti prosim pomozte nedkd
Obrázek uživatele Fiona

POMOC mam problém s tím že se můžu přihlásit jen pod hosta a ani mi to nedovolí založit nový ůčet a administrator po mě chce heslo které neznam ,už sem vyzkoušela vše co bylo v mych silách a skušenostech nevým jak na to prosím pomozte Bitte Hilfe Fiona

Fiona

Obrázek uživatele Michal Politzer

Bez administrátorského hesla s tím mnoho nenaděláte. Řešení je přeinstalovat počítač, protože při instalaci můžete zadat nové heslo pro admina.

Takže doporučuji zazálohovat co nejvíce dat (XP se nechovají tak slušně, jako Vista, tzn. neodsunou data do složky windows.old - místo toho někdy přemaží uživatelská data. Resp. ony tam většinou někde zůstanou, ale blbě se hledají) - takže zazálohovat stačí třeba tak, že si na disku uděláte složku MojeZáloha a tam nasunete vše podstatné - sem XP určitě při instalaci nesáhnou (samozřejmě nesmíte během instalace formátovat disk!)

Michal Politzer
www.mojevista.cz

Nic z toho není potřeba, stačí pouze opravit systém a během opravy stisknout Shift+F10, poté napsat: "nusrmgr.cpl" a wow, nebo "control userpasswords2"

Dobrý den,
hezky tady píšete o tom, že si administrátorské heslo nastavím při instalaci, ale bohužel to tak není. Včera jsem se pokoušela rozjet můj nový notebook FS Amilo Li2735 (Windows Vista Home Premium). Při instalaci chce nastavit pouze přihlašovací jméno a heslo k běžnému uživatelskému účtu - o administátorovi není při instalaci žádná zmínka. Instalace tedy proběhne, PC se restartuje a já se můžu přihlásit ke svému uživatelskému účtu (při instalaci mi sice Visty napovídali, že vytvořený účet bude "Správce", nicméně můj účet byl vytvořen pouze se standardními právy). Nyní tedy nemůžu vůbec nic...ani vytvořit další účet, který by byl administrátorský, protože to může pouze Admin a to já nejsem (administrátorský účet je tedy standardně "vistovsky" skrytý a já k němu nemám heslo). Nemohu ani deaktivovat UAC - a co víc - nemůžu si ani přečíst nápovědu - ta je totiž ve formátu PDF a je tedy potřeba nainstalovat Adobe Reader - jak asi správně tušíte, bez administrátorských práv si nenainstaluji nic... Máte pro mě také radu?
Předem díky

 Přidávám se k poděkování, nainstaloval jsem win 7 a dělalo mi to ty samé problémy, v safe modu to naštěstí šlo změnit. Díky moc, opravdu nechápu, co to je za chybu.

Tisícekrát díky, Michale! Musel jsem pročíst aspoň 5 diskuzí, abych pak nešel radu zde. Kamarádka si koupila ntb s Win7 Home premium, zapnula, navedlo jí to na vytvoření nového uživatele a to tedy učinila. Jenže evidentně jen jako obyč. user. Nemohl jsem nic. Žádné rady nepomáhaly. Až ty jsi mě vysvobodil! Přes nouzový režim jsem konečně nalezl admina, v kterém jsem mohl něco měnit. Úžasný pocit, když vím, že nemusím stahovat na netu instalačku WIN7  a instalovat vše znovu! Ještě jednou fakt dík!!!

Spusť příkazovou řádku (cmd.exe) jako správce, zadej příkaz "net user administrator /active:yes" a máš to

Zdravým, při zprovoznění notebooku od HP se systémem win7 home se mi spustí učet který má práva pouze user .Předpokládám že Win7 home, účet administrator ani nemají takže jeho aktivace ani nepůjde..  Jediný kroky o který to požádá tak je Název PC, nastavení hesla k účtu, připojení k síti a doporučené stahování aktualizací... pak se začne instalovat a po dokončení se spustí ten účet s userem.  Zjistil tu prosím někdo co by mohlo být příčinou této "pasti" PS:(já jsem neměnil žádná práva) Díky

Je možné na internetu ztáhnout prográmek, který umožňuje nahrazení a nastavení uživatelského prostření v případě nouze dnes jsem ho někde na netu viděl.

Přesne to je muj problém,windows sem v pohode nainstalovala ale nemužu nic delat,nic spustit nic nainstalovat proste nic. Povolit admina taky nemužu Ani nic jineho,už sem bezradná co s tím.

Dobrý den

potřeboval bych poradit, za každou radu budu vděčný. Mám netbok s operačním systémem Visty, přihlásil jsem se tam tak dvakrát a dyž jsem chtěl po třetí tak mě to nechce vzít heslo, takže se nemožu vůbec dostat do pc. Co stím mám dělat? Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Jiskrak

Dobrý den, nečetla jsem poslední komentáře moc podrobně ale myslím, že mám podobný problém jako ostatní tady ale úplně stejný jsem nenašla a nevím co s tím. Mám nově windows 7 ultimate a jen 1 administrátorský účet, žádný uživatelský nemám a když jsem chtěla nainstalovat nějakou větší hru tak mi to ze začátku šlo ale potom mi to píše : You need to be an admin user to install this game (jakože potřebuju být administrátor abych to mohla nainstalovat). Tak nevím co s tím když jsem přihlášena na administrátorovi. Není třeba ještě někde v počítači povolit nějaké zabezpečení nebo tak ? Prosím poraďte... Děkuji

Obrázek uživatele Michal Politzer

Napište zde na stránkách do pravého horního rohu do vyhledávacího pole "Spustit jako správce". Najdete spoustu informací o tom, jak něco pustit tak, aby to opravdu běželo jako správce.

Případně hledejte zkratku "UAC" a dozvíte se, jak to ve Windows Vista a Windows 7 funguje s administrátorským účtem.

Pokud vám to dělá jen jedna hra, tak je asi problém v tom instalátoru. Klepněte tedy na instalátor pravým tlačítkem a zvolte Spustit jako správce. Mělo by vás to vyzvat k potvrzení toho, že chcete jako správce (admin) skutečně instalátor spustit.

_________________________________________________________
:: Michal Politzer :: www.mojewindows.cz :: www.mojeoffice.cz

 PRosím pomozte mi,nevím,jak to napsat,je to na delší správu.můžete mi prosím napsat na mail chacki@email.cz

Jde o zaheslování správce,prostě mého účtu a nevím,co s tím...sem už se nemůžu vrátit,seká se mi to..děkuji za odpověď na mail...

Také mám ten podobný problém,....já jsem to zkoušel ale nic se neudálo.

Nazdar Mišo, včera jsem vytvořil pro dceru nový účet, dnes při přihlášení jsem se nemohl dostat k svému účtu jako admin, šlo to jen na ten nově zřízený..... No nejčernější myšlenky mi šly hlavou.....zeťáci ani jeden si neškrtli a při snaze se přihlásit na účet admina počítač tvrdošíjně vyžadoval heslo, ač jsem tam nikdy žádné neměl. Po prostudování všeho možného na netu jsem narazil na tvou radu a po několikerém vyzkoušení se mi opravdu podařilo přejít na nouzový program a tomu PC domluvit.Fakt polopaticky vysvětlené a že jsem si to dle návodu opravil sám si také cením, neb zeťáci si něvěděli rady a já vlastně už senior jsem to díky Tobě zvládl. Chtěl jsem tedy poděkovat za to, že se někdo dokáže podělit o své schopnosti a vědomosti a ani za to nic nedostane,DÍKY !!!!!

Dobrý den

Mám menší problém s mým netbook Acer aspire one. Někdo mi zadal do windows heslo a já se do něj nemohu dostat, ale po dalších pokusech se nemohu dostat ani na stránku s uživateslkými účtu. Pustím pc a jediné kam se dostnu je stránka s výběr Stav noze, Stav nouze s prací v síti...atd...

Prosím poraďte...

ahoj včera jsem si koupila netbook acer aspire one a když jsem ho zapla tak chce heslo, nápověda je store ale za boha se do něj nemohu dostat. Nevíte jaký heslo to může bejt?????

prosím vás mám problém..mám učet administrátora a normálního uživatel s omezenými přístupy.,ale zapoměl jsme heslo na administrátora a nevím co stím. nemůžu nic nainstalovat ani nic změnit nevíte jak se do administrátora dostat když neznám heslo??

Dobrý den Mé jméno je Milan a mám problém s mým počítačem..mám sestřenici která se mi hrála s Pc a vymazala mi konto na kterém jsem byl administrátorem (správce)...Teď mám jen standardního uživatele na kterém nemúžu skoro vůbec nic dělat ohledně počítače..Teď nevím jak se přihlásit jako správce abych mohl vést celý PC...Poraďte mi :/ Pls

PS: Jozef je můj táta ja sem Milan..

Dobrý den mohl by mi tu někdo pomoci :-) nemužu se přihlásit do admin heslo vím ale při zadaní mi naskočí přihlašovácí chyba neznámé uživatelské jméno nebo špatné heslo mám windows

Zdravim.mam jeden problem,chtel jsem si zapnout administratora ktereho se mi nakonec poradilo zapnout jenomze kdyz sem si chtel nastavit na vsechny disky opravneni pouze na administratora,podarilo se mi ani nwm jak nastavit opravneni admina na jeden disk ktery jde jen s admin uctem,chtel bych admina vypnout ale nevim jak.Poradite mi ?

Dobrý den,přítelkyně má nt a v něm win xp.Má tam heslo,a zničeho nic zapla počítač a nejde se jí přihlásit.Heslo zná jen ona,a přístup k tomu počítači má taky jen ona a nikdy heslo neměnila.Nevíte co stim?Děkuji

Dobry den ja mam takovej vetsi problem mam net book a kdyz se chci pripojit k internetu tak po me to chce uzivatelske jmeno a heslo ... ten pc predemnou uz jedna pani mela ... zkouseli jsme toho strasne moc a stejne to furt nejde pise nam ze windows neodpovida... pritom mame normalni vindows 7 .. mohly by jste mi prosim nejak poradit ? uz jsme toho zkouseli strasne moc ... ))0

No mam problém nejde mi to :( moje sestra je Správce a já nemůžu nic :'( pomůže mi někdo jak si dát Správce děkuji.A chtěl bych zjistit heslo druhého učtu :-).

fafa maga faga

Co mám dělat když ukáže mi že mám dát ano ale nemůžu (kvůli řízení uživatelských účtu)

Zdravím prosím o radu mám 64 bitový systém win 10 kterej jsem získal po upgrade z win 7 ale mám problém s jednou hrou nevím jak ostatní ale některé jsem zkoušel a jedou ale postupně budu zkoušet další ale přesto řeším problém u jedné hry která na win 7 jela ale u 10 když kliknu na spouštěcí ikonu tak mi to hodí tabulku Please login with administrator privileges and try again. Po přeložení na googlu to je hláška Prosím přihlašte se o oprávnění správce a zkuste to znovu. Vůbec nevím kde se přihlásit tohle jsem nikdy neřešil s pc jsem dělal spustu věcí ale tohle nevím jak napravit když ani nemohu najít ve složkách něco co měla 7 systém buď to je pod něcím jiným nebo hledám špatně potřebuji radu u win 10 jak se mám přihlásit o oprávnění správce.

nejdražší Píši tento mail vám se slzami a smutkem ze srdce s patřičným ohledem důvěry a lidskosti, apeluji vykonávat trochu trpělivost a číst tento e-mail mi poslat na vás. Poté, co procházel ve svém profilu jsem se zajímat o zveřejňování vše, co o sobě k vám Jsem Sandra Joann jediný dcera pozdní pan a paní Evans Joseph Joann. Prosím nejdražší, poukažme sobě a mají důvěru v Boha žádám vaši pomoc, aby mi pomohl přenést své dědictví Peníze součet ($ 3.300,000.00 dolarů), tři miliony tři sta tisíc společném státě amerických dolarů do svého účtu prosím, to je více než naléhavá, protože můj život je v nebezpečí. Jsem ochoten vám náhrady za vaše úsilí po úspěšném převodu svého dědického peněz do svého účtu v zámoří, a já vám řeknu více o sobě a pak i přijímat poštu. Odpověď mě zpět přes své soukromé e-mailové schránky Z bezpečnostních důvodů (deborashortal@gmail.com) Díky. Yours v boha lásky Sandra Joann.

Dobry den.Mam velky problem kdyz zapnu svuj acer Objevi se prihlasovaci kolonka a nad ni me jmeno na Prihlasovaci kolonku vsak nejde vubec kliknou nevim co Stim skousel sem restartovat pocitac ale je to furt stejne Nejde se mi prihlasit prosim pomoc